Es redzu vairāk nekā tu

Mūsdienās vannas istabu nav iespējams iedomāties bez spoguļa. Bez tā skūšanās un kosmētikas uzklāšana būtu ļoti sarežģīta. Tādēļ mūsdienīgā vannas istabā ir nepieciešams arī atbilstošs spogulis. Taču kādu izvēlēties? Tālāk norādītie aspekti palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu.

Sieviete stāv pie Geberit spoguļskapja

Spogulis nav tikai spogulis

Izvēlei ir pieejami vairāki spoguļu varianti. Divas pamata iespējas ir atsevišķs spogulis un spoguļskapji. Atbilstošākais variants ir atkarīgs, pirmkārt, no izmēra un, otrkārt, funkcijām, kādas tam būtu jāpilda vannas istabā. Viesiem paredzētās vannas istabās atsevišķs spogulis ir labākais risinājums, savukārt ģimenes vannas istabā – spoguļskapis, jo tas sniedz arī nepieciešamo uzglabāšanas vietu.
Ko iesākt ar krāmiem?

Spoguļskapji piedāvā pat vēl vairāk. Vairumam arī iekšpusē ir spoguļa virsmas. Tādējādi iespējams skatīties spogulī arī tad, ja durvis ir atvērtas, kā arī no aizmugures. Turklāt spoguļskapju iekšējo nodalījumu var brīvi sadalīt, piemēram, izmantojot pārvietojamus plauktus.

Geberit Option
Lūdzu, attēlā izvēlieties informācijas punktu

Lai top gaisma

Spogulī vai spoguļskapī iebūvētās spuldzītes nodrošina optimālu mazgāšanās vietas apgaismojumu un skūšanās vai kosmētikas uzklāšanas gadījumā tās pienācīgi izgaismo seju. Atkarībā no nepieciešamās apgaismojuma intensitātes jūsu izvēlei ir pieejamas vairākas koncepcijas. Ļoti eleganti izskatās netiešais apgaismojums, kuram LED diožu joslas vai citi apgaismes ķermeņi ir uzstādīti aiz satīna stikla, kas tiek izvēlēts vairumā gadījumu. Tādējādi tiek radīta patīkama atmosfēra, un apgaismojums neapžilbina.

Papildu elementi

Beigās ir jāizvēlas, kādus papildu elementus vēlaties uzstādīt. Varbūt tas ir iebūvēts apgaismojums, iebūvētas rozetes fēnam vai elektriskajai zobu birstei, USB pieslēgvieta mobilo ierīču lādēšanai vai iebūvēts skūšanās/kosmētiskas uzklāšanas spogulis – pieejamas neskaitāmas izvēles iespējas.

Kvalitāte atmaksājas

Jāatceras, ka vannas istabā esošais mitrums var negatīvi ietekmēt spoguli un tajā iebūvēto elektroniku. Lētie izstrādājumi šajā ziņā rada daudz problēmu. Tāpat ir jādomā par IP kodam 44 atbilstošām strāvas tīkla pieslēgumu rozetēm, USB pieslēgvietām un apgaismojumu. Tas nodrošinās aizsardzību pret šļakatām.

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba