Tik plakana

Noskalošanas panelis ir skalošanas tehnoloģijas atspoguļojums. Tā primārais uzdevums ir pavisam praktisks: aktivizēt skalošanu – lielā poga = lielās darīšanas, mazā poga = mazajām darīšanām – un nodrošināt vienkāršu piekļuvi noslēptajiem mehāniskajiem elementiem, lai tiem vienkārši varētu veikt apkopes un remonta darbus. Taču panelim ir vēl daudz citu triku. Pateicoties savai daudzveidībai, tas jebkurai vannas istabai var piešķirt unikālu akcentu. Piemēram šādi:

Ideālas integrācijas paraugs

Noskalošanas panelis Omega60

Minimālistiski, vienkārši un tieši – noskalošanas paneļi, piemēram, Omega60, rezervēti atkāpjas un piešķir telpai mieru un skaidrību. Atkāpšanās šeit ir domāta vistiešākajā nozīmē: Omega60 tiek iebūvēti vienā līmenī ar flīžu virsmām.

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu