Mazāk atkritumu vannas istabā

Eiropas iedzīvotāji vidēji gada laikā saražo apmēram 480 kg atkritumu. Tas pavisam noteikti ir par daudz. Labā ziņa ir tā, ka 47 % atkritumu tika pārstrādāti vai kompostēti – un šī tendence arvien turpina pieaugt (avots: euronews.com). Arī tad, ja atkritumus varētu izmantot atkārtoti, mērķis ir samazināt viena cilvēka saražoto atkritumu daudzumu. Geberit sniedz piecas norādes atkritumu daudzuma samazināšanai vannas istabā.

Vannas istaba ar tualetes podu ar bidē funkciju
Lūdzu, attēlā izvēlieties informācijas punktu

Ja vēlaties atbrīvoties no atkritumiem vannas istabā, ir jāpadomā, piemēram, par šādiem aspektiem.

  • Kas man vannas istabā ir patiešām nepieciešams? Ne visi priekšmeti, kuri mums tiek piedāvāti reklāmās, mums automātiski ir jāiegādājas, turklāt atsevišķus elementus varam arī izveidot paši. Piemēram, paštaisītas ziepes šobrīd ir ļoti populāras, un tās arī varat viegli pagatavot.
  • Kādos alternatīvos veidos es varu samazināt klasisko sieviešu higiēnas līdzekļu, piemēram, tamponu un pakešu, patēriņu?
  • Varbūt ir vērts padomāt par tualetes podu ar bidē funkciju? Turklātlielāks komforts tualetes apmeklējuma laikāvar vienlaikus arī samazināt tualetes papīra patēriņu.

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu