Vannas istabas iedvesmaIzveidojiet vannas istabu, kuru vēlēsities izmantot katru dienu

Neatkarīgi no tā, vai būvējat pilnīgi jaunu vannas istabu vai tikai atjaunojat esošo vannas istabu vai tualeti, procesa plānošana ir svarīga. Geberit vēlas sniegt iedvesmu un palīdzēt īstenot ideālas vannas istabas ideju — bez jebkādiem kompromisiem attiecībā uz izvēlēto stilu.

Iedvesma jaunai vannai un klozetpodam

Geberit saviem klientiem vēlas nodrošināt produktus, kas ir ne tikai skaisti, bet arī funkcionāli/viegli lietojami un tīrāmi. Pateicoties mūsu produktiem, vannas istaba apmeklējums dāvās pilnīgi jaunas sajūtas.

Tālāk redzamajā galerijā smelieties iedvesmu jaunās vannas istabas plānošanai. Galerijā mēs esam apkopojuši skaistas un populāras vannas istabas sērijas.

Jaunas vannas istabas – jaunas vajadzības

Neatkarīgi no tā, vai savu jauno vannas istabu plānojat pats, vai arī to dara arhitekts, vienmēr ir ieteicams sākt ar savu vajadzību izzināšanu. Varbūt tās ir mainījušās.

Varbūt ģimenes locekļu skaits ir palielinājies? Vai varbūt samazinājies? Varbūt ir notikušas ar pārvietošanās spēju saistītas izmaiņas, un jaunajā vannas istabas videi ir jābūt pieejamākai. Ja esat apzinājis savas vēlmes, profesionāls padomdevējs var sniegt labāku padomu, iesakot piemērotāko risinājumu.


Jaunas vannas istabas plānošana

Izmantojot savu vannu un tualeti katru dienu, var gadīties, ka nemaz nedomājat par to, kas atrodas aiz tās sienām.

Ja izvēlaties Geberit sanitārtehniskos produktus, pastāvošais vannas istaba iekārtojums nav ierobežojošs faktors. Geberit produktu montāža piedāvā daudzus risinājumus — turklāt abās sienas pusēs. Tādēļ sapņu vannas istabas izveide ir viegla.

Izvēlieties sanitārtehniskos produktus, kas ir izgatavoti no nenovecojošiem un izturīgiem materiāliem

Mēs vēlamies iepazīstināt ar dažiem produktiem, ar kuriem mēs lepojamies. Visi mūsu sanitārtehniskie produkti ir izgatavoti no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem. Izmantojiet mūsu produktus kā iedvesmu vannas istabas dizainam. Dažreiz produkts, krāsa vai materiāla virsma var būt galvenais aspekts visā projektēšanas procesā.

Saņemiet padomus, piesaistot montāžistu vai interjera dizaineru

Vannas istabas pārbūve vai jaunas vannas istabas būvniecība bieži vien sākas ar iedvesmas atrašanu un vēlamā vannas istaba izkārtojuma vizualizēšanu. Jūs varat uzņemties atbildību par visu procesu, taču pastāv arī iespēja piesaistīt profesionālu interjera dizaineri vai montāžistu. Šie speciālisti labi pārzina dažādas instalācijas – arī aiz sienām esošās instalācijas, kas plānošanas procesam piešķir papildu dimensiju.

Turklāt, tie ir speciālisti, kas var piedāvāt alternatīvus produktus, kas reālajām vajadzībām var atbilst pat labāk, nekā tie, kurus esat atradis pats.

Speciālistu iesaiste jaunas vannas istabas vides plānošanā sniedz priekšrocības, jo viņi var sniegt jaunas idejas un padomus, par kuriem varbūt neesat pat iedomājies.

Viens no šādiem padomiem varētu būt ar vannas istabas kanalizācijas cauruļu aprīkošana ar skaņas izolāciju [saite], lai samazinātu trokšņa līmeni. Vai arī — uzstādīt klozetpodu ar nepatīkamo aromātu nosūces funkciju [saite], lai vannas istabā vienmēr būtu svaigs gaiss.

Vannas istabas plānošanā izmantojiet mūsu iedvesmas rīku

Vai meklējat jaunas idejas jaunajai vannas istabai? Neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams būvēt jaunu, atjaunot jau pastāvošu vannas istabu, vai tikai nomainīt atsevišķas vannas istabas sastāvdaļas, iesakām izmantot mūsu iedvesmas rīku

Pēc dažu jautājumu uzstādīšanas, saņemsit tiem atbilstošas idejas. Veltiet tam pāris minūtes laika — tas būs tā vērts. Noslēgumā saņemsit attiecīgajām idejām atbilstošu, nesaistošu produktu sarakstu. Tas būs vēl viens solis tuvāk sapņu vannas istabai.

Mēs sniegsim noderīgus padomus

Geberit

Ja vēlaties klātienē iepazīties ar kādu Geberit vannas istabas sēriju, apmeklējiet kādu no pieejamajām ekspozīcijām. Tur saņemsiet speciālistu konsultācijas un klātienē varēsit iepazīties ar mūsu produktu priekšrocībām.

Vārdi “Design Meets Function” — runā paši par sevi. Iepazīstieties ar mūsu produktiem, to iedvesmojošo dizainu un viedajām funkcijām.

Mēs darām visu, lai apmierinātu klientu prasības un vajadzības. Neatkarīgi no tā, vai par svarīgāko aspektu uzskatāt tīrību, lietošanas ērtumu, komfortu, telpas optimizāciju, dizainu vai pieejamību, mums ir tam nepieciešamie produkti.