Tuvumā esošās vannas istabu ekspozīcijasMēs labprāt konsultēsim jūs klātienē

Tuvākā vannas istabas ekspozīcija atrodas šeit:

Izmantojiet karti vai meklēšanu, lai atrastu veikalu

Ņemot vērā iespējamās izmaiņas ekspozīcijās, Geberit nevar nodrošināt, ka ekspozīcijā būs redzama konkrētā vannas istabas sērija.

Pārliecinieties par pieejamību, sazinoties ar konkrēto ekspozīcijas vietu. Pateicamies par sapratni.

Geberit Virtuālā EkspozīcijaIedvesmojoši un informatīvi

Mūsu virtuālā ekspozīcija ir ideāls risinājums kā apmeklēt ekspozīciju un sagatavoties pirms tikšanos ar Jūsu santehniķi. Jūsu tiešsaistes atklājumu ceļojumā caur mūsu produktu sortimentu Jums ir iespēja koncentrēties uz konkrētām tēmām un vannas istabas sērijām, lai Jūs būtu sagatavoti ar Geberit partneriem apspriest tieši Jums interesējošus jautājumus.

Mūsu virtuālā ekspozīcija gaida Jūsu vizīti. Atklājiet, kuras no funkcijām var atvieglot Jūsu ikdienas dzīvi, kur Jūs variet uzglabāt visus savus vannas istabas piederumus un kā vannas istabā sasniegt visaugstāko komforta līmeni. Esiet iedvesmots. Mēs Jums parādīsim kā.

Kā darbojas virtuālā ekspozīcija

Šis tiešsaistes rīks ļauj Jums brīvi pārvietoties pa visu ekspozīciju. Ja Jūs redziet Jums interesējošus produktus, peles klikšķis vai pirksta pieskāriens Jums atklās papildus informāciju. Mūsu virtuālā ekspozīcija ir intuitīvi un ērti lietojama.