Uzņēmums Geberit

Eiropas sanitāro izstrādājumu tirgus līderis

Geberit grupa darbojas visā pasaulē, un tā ir Eiropas sanitāro izstrādājumu tirgus līderis. Lielākajā daļā Eiropas valstu uzņēmuma Geberit pozīcija vietējā mērogā ir ļoti spēcīga, tādējādi uzņēmums var piedāvāt unikālu pievienoto vērtību gan sanitārtehnikas, gan sanitārā porcelāna izstrādājumu jomā.

Izstrādājumu ražošana notiek 26 ražotnēs, no kurām 4 atrodas ārzemēs. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Rapersvilā-Jonā (Rapperswil-Jona), Šveicē. Aptuveni 12 000 darbinieku aptuveni 50 valstīs 2021. gadā palīdzējuši Geberit sasniegt 3,5 miljardu Šveices franku lielu apgrozījumu. Geberit akcijas tiek kotētas Šveices biržā SIX un kopš 2012. gada ir iekļautas SMI (Šveices tirgus indekss).

Koncentrējoties uz iespējām

Brūna acs raugās tālumā

Ilgtspēja vienmēr ir bijusi Geberit galvenā prioritāte, un tā ir daļa no mūsu kopējā tēla. Liela nozīme tiek piešķirta tam, lai ekoloģija, ekonomika un sociālie jautājumi būtu līdzsvarā.

Videi draudzīgi, resursus taupoši un ilgtspējīgi izstrādājumi un risinājumi pārdomātai būvniecībai, kā arī ražošanas procesi, kas ļauj samazināt ūdens un enerģijas patēriņu, un tīrs dzeramais ūdens daudzus gadus ir bijis Geberit galvenās prioritātes. Uzmanības centrā ir arī atbildīgu apmācību organizēšana, sociālie projekti, iesaistot skolu audzēkņus, un sociālās atbildības uzņemšanās, izceļot ūdens nozīmību.

Plašāka informācija par ilgtspējību