Lai piedāvātu jums optimālu pakalpojumu, šī vietne izmanto sīkdatnes. Izmantojot mūsu mājas lapu, jūs izsakāt savu piekrišanu šai funkcijai. Vairāk informācijas var atrast mūsu privātuma politikā .

OK
Geberit Latvia

Par Geberit

Eiropas tirgus līderis sanitāro produktu nozarē

Geberit Group, kas darbojas visā pasaulē, ir sanitāro produktu līderis Eiropas tirgū. Geberit darbojas kā integrēta grupa ar ļoti spēcīgu vietējo klātbūtni lielākajā daļā Eiropas valstu un tādējādi spēj nodrošinot unikālu pievienoto vērtību sanitāro tehnoloģiju un vannas istabas keramikas nozarēs.

Ražošanas jaudu veido 29 ražošanas uzņēmumi, no kuriem 6 atrodas aizjūras valstīs. Grupas galvenā mītne atrodas Rapersvilā-Jonā Šveicē. Ar vairāk nekā 12 000 darbiniekiem vairāk nekā 50 valstīs, Geberit 2020. gadā pārdeva 3 miljardu Šveices franku. Geberit akcijas ir kotētas SIX Swiss Exchange biržā. Geberit akcijas tiek kotētas SMI (Swiss Market Index) (Šveices tirgus indekss) kopš 2012. gada.

Geberit rada dzīves kvalitāti

  • Geberit rada ilgtspējīgu dzīves kvalitāti

Ilgtspējība ir bijusi daļa no mūsu identitātes gadu desmitiem ilgi. Tas atmaksājas – gan attiecībā uz vidi, uzņēmumu, klientiem un partneriem, gan arī uz darba ņēmējiem, kā arī akcionāriem.

Piemēram, ūdeni taupošu izstrādājumu, jaunu loģistikas risinājumu vai energoefektīvu ražotņu un atbildīgas apmācības veidā. Apmeklējiet Geberit Group mājaslapu un uzziniet, kā ilgtspējīga domāšana un rīcība ietekmē visus mūsu ikdienas dzīves aspektus.