Privātuma politika un datu aizsardzības paziņojums klientiem, piegādātājiem un citiem sadarbības partneriem

1. Piemērošanas joma

1.1. Jūsu personas datu aizsardzība mums ir svarīga. Šīs privātuma politikas mērķis ir informēt Geberit tiešsaistes pakalpojumu lietotājus, jo īpaši Geberit tīmekļa vietnes(-ņu) (“ tīmekļa vietne ”), lietotājus, kā arī klientus, piegādātājus un citus sadarbības partnerus par personas datu apstrādi Geberit uzņēmumos ES, Lielbritānijā, Šveicē un Norvēģijā. Ņemot to vērā, ne visi šīs informācijas aspekti varētu attiekties uz jums.

1.2. Personas dati šīs privātuma politikas izpratnē ir visi dati, kas attiecas vai ir attiecināmi personiski uz jums, piemēram, vārds, adrese vai e-pasta adrese.

2. Pārzinis

2.1. Jūsu apmeklētās Geberit tīmekļa vietnes uzturētājs un līdz ar to – pārzinis – ir Geberit uzņēmums, kas norādīts attiecīgās tīmekļa vietnes īpašnieka atrunā.

2.2. Persona, kas atbild par jūsu personas datu apstrādi jebkurā citā gadījumā Geberit UAB Latvijas filiāle, Bieķensalas 21, LV-1004 Rīga, sales.lv@geberit.com

3. Datu aizsardzības speciālists

Ar mūsu datu aizsardzības departamentu, ieskaitot datu aizsardzības speciālistu, var sazināties, rakstot uzdataprotection@geberit.com vai mūsu pasta adresi ar norādi “Datu aizsardzība”.

Lai konfidenciāli sazinātos ar mūsu datu aizsardzības speciālistu, lūdzu, izmantojiet šādu kontaktinformāciju:
MAGELLAN Rechtsanwälte, Brienner Straße 11, 80333 München
E-pasts:dataprotection_geberit@magellan-rechtsanwaelte.de

4. Automatizēta datu ievākšana un apstrāde Geberit tīmekļa vietnēs

Mūsu tīmekļa vietnes izmanto turpmāk aprakstītās tehnoloģijas un rīkus. Ja tie nav obligāti un jūs nevēlaties, lai tie tiktu izmantoti, mēs pie attiecīgā rīka nosauksim dažādas iespējas un iestatījumus, lai novērstu tā lietošanu.

4.1. Servera žurnālfaili

4.1.1. Kā ikviena tīmekļa vietne, arī mūsu serveris automātiski un uz laiku ievāc servera žurnālfailu informāciju, kas tiek pārsūtīta ar pārlūka starpniecību, ja jūs šo pārsūtīšanu neesat deaktivējis. Ja jūs vēlaties aplūkot mūsu tīmekļa vietni, mēs ievācam šādus datus, kas mums ir tehniski nepieciešami, lai uzrādītu jums mūsu tīmekļa vietnes un nodrošinātu stabilitāti un drošību:

 • pieprasošā datora IP adrese
 • klienta datu pieprasījums
 • http atbildes kods
 • interneta lapa, no kuras jūs mūs apmeklējat (vietrādis URL),
 • servera pieprasījuma pulksteņa laiks
 • pārlūka tips un versija
 • pieprasošā datora izmantotā operētājsistēma

4.1.2. Šo servera žurnālfailu datu uz personām attiecināta izvērtēšana nenotiek. Ja iepriekš minētā informācija ietver personas datus (it īpaši IP adresi), ievākšana tiek veikta, juridiski pamatojoties uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Šai ziņā mūsu likumīgo interešu pamats ir mūsu tīmekļa vietņu noteikumiem atbilstīgas darbības nodrošināšana. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam veicamo interešu izsvēršanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot 2. punktā norādīto kontaktinformāciju. Jūsu personas datu pagaidu uzglabāšana, ko mēs veicam, ir nepieciešama, lai jūsu datorā varētu piegādāt tīmekļa vietni. Šim nolūkam jūsu personas dati ir jāglabā sesijas laikā. Jūsu personas datu uzglabāšana žurnālfailos tiek veikta, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Turklāt jūsu personas dati tiek izmantoti, lai nodrošinātu mūsu informācijas tehnoloģiju sistēmu drošību. Jebkāda cita jūsu personas datu apstrāde nenotiek. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Gadījumā, ja jūsu personas dati tiek vākti, lai nodrošinātu tīmekļa vietni, tas notiek, tiklīdz aizverat tīmekļa vietni. Ja jūsu personas dati tiek glabāti žurnālfailos, tie tiks dzēsti ne vēlāk kā pēc 14 dienām. Ja glabāšana būs ilgāka, jūsu personas dati tiks anonimizēti, lai identificēšana nebūtu iespējama.

4.2. Komforta uzlabošana, tīmekļa vietnes optimizācija, lietotāju uzvedības analīze un personalizētas reklāmas attēlošana

4.2.1. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats saistībā ar sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju, piemēram, pikseļu, tagu, tīmekļa bāksignālu, pārlūku identificējošo ciparvirkņu utt. (“izsekošanas sīkdatņu”), izmantošanu, lai uzlabotu komfortu, optimizētu tīmekļa vietni, analizētu lietotāju uzvedību un attēlotu personalizētas reklāmas pēc apvienošanas ar jūsu līguma pamatdatiem un jūsu pirkumu vēsturi, ir jūsu sniegtā piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

4.2.2. Jūsu personas datu apstrāde ļauj mums optimizēt tīmekļa vietnes lietošanas ērtumu un veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus.

4.2.3. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu, vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim.

4.2.4. Mūsu tīmekļa vietnē izmantoto reklāmas sīkdatņu pārskats atrodams vietnēwww.geberit.lv/sikdatnu-politikaJūs varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei kā daļu no sīkdatņu izsekošanas jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību, veicot turpmāk minētās darbības:

(1) Piekrišanas iestatījumu maiņa mūsu tīmekļa vietnē

Mūsu tīmekļa vietnē mēs piedāvājam jums iespēju vienkārši atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei, izmantojot izsekošanas sīkdatnes. Lai to paveiktu, varat atkal atvērt sīkdatņu joslu, izmantojot saiti mūsu tīmekļa vietnes “kājenē” (“Sīkdatņu iestatījumu mainīšana”).

Kad atsauksiet piekrišanu, jūsu datorā tiks saglabāta vēl viena sīkdatne, kas mums signalizēs neizmantot izsekošanas sīkfailus. Ja jūs izdzēsiet attiecīgo sīkdatni, jums tiks lūgts sniegt piekrišanu nākamajā reizē, kad apmeklēsiet mūsu tīmekļa vietni.

(2) Pārlūka iestatījumu mainīšana

Sīkdatņu sūtīšanu kopumā varat arī atslēgt vai ierobežot, mainot pārlūka iestatījumus. Jūs jebkurā laikā varat dzēst jau saglabātās sīkdatnes. To var izdarīt arī automātiski. Ja tiek deaktivizētas arī mūsu tīmekļa vietnei tehniski nepieciešamās sīkdatnes, var nebūt iespējams pilnībā izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas.

(3) Google Analytics īpašais gadījums

Ja nevēlaties, lai Google Analytics apstrādātu jūsu personas datus, varat arī instalēt pārlūka pievienojumprogrammu, lai izslēgtu Google Analytics. Šī pievienojumprogamma norāda tīmekļa vietnē izpildītajam Google Analytics JavaScript skriptam (ga.js, analytics.js un dc.js) nenosūtīt informāciju uz Google Analytics.

Ja vēlaties deaktivizēt Google Analytics, atveriet tālāk norādīto lapu un instalējiet Google Analytics deaktivizācijas pievienojumprogrammu jūsu pārlūkā. Detalizēta informācija par pievienojumprogrammas instalēšanu un atinstalēšanu atrodama attiecīgajos palīdzības resursos jūsu pārlūkā.

Pārlūka un operētājsistēmas atjauninājumi var ietekmēt pareizu deaktivizācijas pievienojumprogrammas darbību. Lai iegūtu vairāk informācijas par Chrome pievienojumprogrammu pārvaldību, skatiet turpmāk minētās lapas. Ja nelietojat Chrome, sazinieties ar pārlūka ražotāju, lai noskaidrotu, vai jūsu lietotajā pārlūkprogrammas versijā pievienojumprogrammas darbojas pareizi.

Jaunākās Internet Explorer versijas reizēm ielādē Google Analytics deaktivizācijas pievienojumprogrammu pēc tam, kad personas dati jau ir nosūtīti uz Google Analytics. Tāpēc, ja izmantojat Internet Explorer, pievienojumprogramma datorā instalēs sīkdatnes. Šīs sīkdatnes nodrošina, ka visi savāktie dati tiks nekavējoties dzēsti no servera, kas apkopoja datus. Pārliecinieties, ka Internet Explorer nav atspējotas trešās puses piedāvātāju sīkdatnes. Ja jūs izdzēsiet sīkdatnes, pievienojumprogramma īsā laika periodā atiestatīs šīs sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka jūsu Google Analytics pārlūka pievienojumprogrammas turpinās darboties bez ierobežojumiem.

Google Analytics deaktivizācijas pārlūka pievienojumprogrammas nenovērš personas datu nosūtīšanu uz tīmekļa vietni vai citiem izsekošanas pakalpojumiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas par lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību, lūdzu, apmeklējiet:

http://www.google.com/analytics/terms/de.htmlvai

https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=de.

Mūsu tīmekļa vietnē turklāt ir iespējota datu anonimizācija.

Ja vēlaties deaktivizēt Google Analytics, atveriet tālāk norādīto lapu un instalējiet Google Analytics deaktivizācijas pievienojumprogrammu jūsu pārlūkā. Detalizēta informācija par pievienojumprogrammas instalēšanu un atinstalēšanu atrodama attiecīgajos palīdzības resursos jūsu pārlūkā.

4.3. Google Adwords

4.3.1. Mēs izmantojam Google Adwords piedāvājumu (tostarp Google Adwords veicinošo tirgvedību), lai ar reklāmas līdzekļu palīdzību (tā dēvētajiem Google Adwords) ārējās tīmekļa vietnēs pievērstu uzmanību mūsu pievilcīgajiem piedāvājumiem. Saistībā ar datiem par reklāmas kampaņām mēs varam noteikt, cik sekmīgi ir bijuši atsevišķie reklāmas pasākumi. Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jūs interesējošas reklāmas, veidotu savu tīmekļa vietni jums interesantāku un panāktu taisnīgu reklāmas izmaksu aprēķinu.

4.3.2. Šos reklāmas līdzekļus Google piegādā, izmantojot tā dēvēto “Ad Server”. Šim nolūkam mēs izmantojam Ad Server sīkdatnes, ar ko var izmērīt noteiktus sekmju parametrus, piemēram, reklāmu uzrādīšanu vai lietotāju klikšķus. Ja jūs mūsu tīmekļa vietnē nokļūstat ar Google reklāmas starpniecību, Google Adwords jūsu datorā saglabā sīkdatni. Šīs sīkdatnes pēc 90 dienām parasti zaudē spēku, un tām nav jākalpo tam, lai būtu iespējams jūs personiski identificēt. Šajā sīkdatnē parasti tiek saglabātas analīzes vērtības, piemēram, sīkdatnes unikālais ID, reklāmas ietekmju (Ad-Impression) skaits vienā izvietojumā (biežums) (Frequency), pēdējā ietekme (Impression) (svarīgs parametrs attiecībā uz Post-View-Conversion), kā arī atteikšanās informācija (atzīme, ka lietotājs vairs nevēlas tikt uzrunāts).

4.3.3. Šīs sīkdatnes ļauj Google atpazīt jūsu interneta pārlūku. Ja lietotājs apmeklē noteiktas Adwords klienta tīmekļa vietnes lapas un viņa datorā saglabātās sīkdatnes derīguma termiņš vēl nav beidzies, Google un klients var atpazīt, ka lietotājs ir noklikšķinājis uz reklāmas un ticis pārsūtīts uz šo lapu. Katram Adwords klientam tiek piešķirta cita sīkdatne. Tādējādi sīkdatnes nevar izsekot Adwords klientu tīmekļa vietnē. Mēs paši minēto reklāmas pasākumu ietvaros personas datus neievācam un neapstrādājam. No Google mēs saņemam tikai statistiskus izvērtējumus. Ar šo izvērtējumu palīdzību mēs varam redzēt, kuri no izmantotajiem reklāmas pasākumiem ir bijuši īpaši efektīvi. Reklāmas līdzekļu izmantošanas rezultātā mēs nesaņemam plašākus datus, un jo īpaši mēs nevaram ar šīs informācijas palīdzību identificēt lietotājus.

4.3.4. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats “Google Adwords” piedāvājuma izmantošanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu, vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Parasti atbilstošās sīkdatnes tiek dzēstas pēc 90 dienām.

4.3.5. Pārskats par reklāmas sīkdatnēm, kas tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē pakalpojuma Google Adwords kontekstā, atrodams vietnēwww.geberit.lv/sikdatnu-politika. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei saistībā ar Google Adwords izmantošanu jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību, atkārtoti atverot mūsu sīkdatņu joslu mūsu tīmekļa vietnes kājenē un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

4.4. DoubleClick by Google

4.4.1. Mūsu tīmekļa vietnes izmanto rīku DoubleClick by Google. DoubleClick izmanto sīkdatnes, lai ieslēgtu lietotājam svarīgas reklāmas, uzlabotu ziņojumus par kampaņu sniegumu vai, ja ir aktivēta funkcija Frequency Capping, novērstu, ka viens lietotājs vairākkārt redz vienas un tās pašas reklāmas. Ar sīkdatnes ID Google fiksē, kuras reklāmas tiek ieslēgtas kurā pārlūkā, un var tādējādi novērst, ka tās tiek uzrādītas vairākkārt. Turklāt DoubleClick ar sīkdatnes ID palīdzību var fiksēt tā dēvētās konversijas (Conversions), kas ir saistītas ar reklāmu pieprasījumiem. Tas notiek, ja lietotājs redz DoubleClick reklāmu un vēlāk ar to pašu pārlūku atver reklamētāja tīmekļa vietni un tur kaut ko iegādājas. Saskaņā ar Google DoubleClick sīkdatnēs nav iekļauta personas datu informācija.

4.4.2. Izmantoto rīku Google Adwords un DoubleClick by Google dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar Google serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, ko Google ir ieguvis ar šā rīka palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: DoubleClick iekļaušanas rezultātā Google saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu interneta vietnes daļu vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas. Ja jūs esat reģistrējies kādam Google pakalpojumam, Google var jūsu apmeklējumu pakārtot jūsu kontam. Pat ja jūs neesat reģistrējies vai aktuāli pierakstījies Google, pastāv iespēja, ka Google uzzina un saglabā jūsu IP adresi.

4.4.3. Papildinformācija par DoubleClick by Google ir pieejama vietnēhttps://www.doubleclickbygoogle.com/savukārt informācija par Google vispārējo datu aizsardzību pieejama vietnē:https://policies.google.com/privacy?hl=en&gl=de.

4.3.4. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats “DoubleClick by Google” piedāvājuma izmantošanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu, vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim.

4.4.5. Pārskats par reklāmas sīkdatnēm, kas tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē pakalpojuma DoubleClick by Google kontekstā, atrodams vietnēwww.geberit.lv/sikdatnu-politika

Jūs varat novērst dalību Google Adwords un DoubleClick dažādos veidos: jūs varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei saistībā ar Google DoubleClick izmantošanu jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību, atkārtoti atverot mūsu sīkdatņu joslu mūsu tīmekļa vietnes kājenē un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

 • izmantojot attiecīgu sava pārlūka iestatījumu; jo īpaši trešās puses sīkdatņu bloķēšana panāk to, ka jūs vairs nesaņemat reklāmas no trešajiem piedāvātājiem;
 • deaktivizējot sīkfailus reklāmguvumu uzskaitei, iestatot pārlūkprogrammu tā, lai sīkfaili no domēna “https://adwords.google.com/home/” tiktu bloķēti,https://adssettings.google.com, līdz ar to šis iestatījums tiks izdzēsts, tiklīdz izdzēsīsiet sīkdatnes;
 • deaktivizējot to pakalpojumu sniedzēju reklāmas, kuri piedalās pašregulācijas kampaņā “About Ads”, izmantojot saitihttp://www.aboutads.info/choices, līdz ar to šis iestatījums tiks izdzēsts, tiklīdz izdzēsīsiet sīkdatnes;
 • ilgstoši deaktivizējot Firefox, Internet Explorer vai Google Chrome pārlūkā, izmantojot saitihttp://www.google.com/settings/ads/plugin. Mēs norādām uz to, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnā apjomā izmantot visas šā piedāvājuma funkcijas.


4.5. AppNexus, Media Innovation Group, Adform, Plista, Sizmek

4.5.1. Mūsu tīmekļa vietnes turklāt izmanto rīkus AppNexus, Media Innovation Group, Adform, Plista un Sizmek:

4.5.2. Šie rīki izmanto sīkdatnes, lai ieslēgtu lietotājam svarīgas reklāmas, uzlabotu ziņojumus par kampaņu sniegumu vai novērstu, ka viens lietotājs vairākkārt redz vienas un tās pašas reklāmas. Ar sīkdatnes ID rīki fiksē, kuras reklāmas tiek ieslēgtas kurā pārlūkā, un, ja ir aktivēta funkcija Frequency Capping, var tādējādi novērst, ka tās tiek uzrādītas vairākkārt. Saskaņā ar trešajiem piedāvātājiem rīku sīkdatnēs nav iekļauta personas datu informācija.

4.5.3. Izmantoto rīku dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar attiecīgā trešā piedāvātāja serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, kas tiek iegūti ar šo rīku palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: iekļaušanas rezultātā trešie piedāvātāji saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu interneta vietnes daļu vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas.

4.5.4. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats rīku izmantošanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde ļauj mums veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Šajā kontekstā mēs izmantojam sīkdatnes, kas ieslēdz jums svarīgas reklāmas un uzlabo ziņojumus par kampaņu sniegumu. Turklāt atbilstošo sīkdatņu izmantošana novērš atkārtotu vienu un to pašu reklāmu attēlošanu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu, vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim.

4.5.5. Papildinformācija par šajā sadaļā nosauktajiem rīkiem ir pieejama vietnēhttps://www.appnexus.com/en/company/platform-privacy-policy-de,http://www.themig.com/en-us/privacy.html,https://site.adform.com/datenschutz-opt-out/,https://www.plista.com/about/privacy/,https://www.sizmek.com/privacy-policy/.

4.5.6 Jūs dažādos veidos varat novērst dalību pakalpojumos AppNexus, Media Innovation Group, Adform, Plista un Sizmek:

4.5.7. Pārskats par reklāmas sīkdatnēm, kas tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē iepriekš aprakstīto rīku kontekstā, atrodams vietnēwww.geberit.lv/sikdatnu-politika. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību, atkārtoti atverot mūsu sīkdatņu joslu mūsu tīmekļa vietnes kājenē un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

 • izmantojot attiecīgu sava pārlūka programmatūras iestatījumu; it īpaši trešo pušu sīkdatņu bloķēšana panāk to, ka jūs vairs nesaņemat reklāmas no trešajiem piedāvātājiem;
 • deaktivizējot sīkdatnes reklāmguvumu uzskaitei, iestatot pārlūkprogrammu tā, lai sīkfaili no domēna “www.appnexus.com,www.themig.com, “https://site.adform.com”,www.plista.com, “www.sizmek.com” tiek bloķētas;
 • deaktivizējot to pakalpojumu sniedzēju reklāmas, kuri piedalās pašregulācijas kampaņā “About Ads”, izmantojot saitihttp://www.aboutads.info/choices, līdz ar to šis iestatījums tiks izdzēsts, tiklīdz izdzēsīsiet sīkdatnes;
 • ilgstoši deaktivizējot Firefox, Internet Explorer vai Google Chrome pārlūkā, izmantojot saitihttp://www.google.com/settings/ads/plugin. Mēs norādām uz to, ka šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas mūsu tīmekļa vietņu funkcijas.

4.6. Facebook Custom Audiences

4.6.1. Tāpat mūsu tīmekļa vietnes izmanto Facebook Inc., 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, ASV, veicinošās tirgvedības funkciju “Custom Audiences”. Tādējādi mūsu tīmekļa vietņu lietotājiem, apmeklējot sociālo tīklu Facebook vai citas tīmekļa vietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas (“Facebook-Ads”). Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļa vietnes veidotu jums interesantākas.

4.6.1. Izmantotā tirgvedības rīka dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar Facebook serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, ko Facebook ieguvis ar šā rīka palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: Facebook Custom Audiences iekļaušanas rezultātā Facebook saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu tīmekļa vietni internetā vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas. Ja jūs esat reģistrējies kādam Facebook pakalpojumam, Facebook var jūsu apmeklējumu pakārtot jūsu kontam. Pat ja jūs neesat reģistrējies vai aktuāli pierakstījies Facebook, pastāv iespēja, ka Facebook uzzina un saglabā jūsu IP adresi un citas identificēšanas pazīmes.

4.6.3. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats veicinošās tirgvedības funkcijas “Custom Audiences” kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde, ko īsteno veicinošās tirgvedības funkcija “Custom Audiences”, ļauj mums veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļa vietnes veidotu jums interesantākas. Ar šī rīka starpniecību jums, apmeklējot sociālo tīklu Facebook vai citas tīmekļa vietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas (“Facebook-Ads”).

4.6.4. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu, vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim.

4.6.5. Pārskats par reklāmas sīkdatnēm, kas tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē iepriekš funkcijas “Facebook Custom Audience” kontekstā, atrodams vietnēwww.geberit.lv/sikdatnu-politika. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei saistībā funkcijas “Facebook Custom Audience” kontekstā jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību, atkārtoti atverot mūsu sīkdatņu joslu mūsu tīmekļa vietnes kājenē un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

4.6.6. Turklāt funkcijas “Facebook Custom Audiences” deaktivizēšana ir iespējama, izmantojot attiecīgu pārlūka iestatījumu vai – pierakstītiem lietotājiem – apmeklējot saitihttps://www.facebook.com/settings/?tab=ads#_.

4.6.7. Papildu informācija par Facebook īstenoto datu apstrādi pieejama vietnēhttps://www.facebook.com/about/privacy.

4.7. Pinterest-Tag

4.7.1. Mūsu tīmekļa vietnē turklāt tiek izmantota reklāmguvumu uzskaites rīks “Pinterest-Tag”, ko nodrošina Pinterest Europe Ltd., Palmerston House, 2nd Floor, Fenian Street, Dublin 2, Īrija. Tādējādi mūsu tīmekļa vietņu lietotājiem, apmeklējot Pinterest vai citas tīmekļa vietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas. Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļa vietni veidotu jums interesantāku.

4.7.2. Izmantotā tirgvedības rīka dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar Pinterest serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, ko Pinterest ir ieguvis ar šā rīka palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: Pinterest-Tag iekļaušanas rezultātā Pinterest saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu tīmekļa vietni internetā vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas. Ja jūs esat reģistrējies kādam Pinterest pakalpojumam, Pinterest var jūsu apmeklējumu pakārtot jūsu kontam. Pat ja jūs neesat reģistrējies vai pierakstījies Pinterest, pastāv iespēja, ka Pinterest uzzina un saglabā jūsu IP adresi un citas identificēšanas pazīmes.

4.7.3. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats reklāmguvumu uzskaites rīka “Pinterest-Tag” kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde, ko īsteno reklāmguvumu uzskaites rīks “Pinterest-Tag”, ļauj mums veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Mēs izmantojam reklāmguvumu uzskaiti, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļa vietnes veidotu jums interesantākas. Ar reklāmguvumu uzskaites rīka starpniecību jums, apmeklējot sociālo tīklu Pinterest vai citas tīmekļa vietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz atsauksiet savu piekrišanu, vai jūsu personas dati vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim.

4.7.4. Pārskats par reklāmas sīkdatnēm, kas tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē reklāmguvumu uzskaites nolūkā ar funkciju “Pinterest-Tag“ atrodams vietnēwww.geberit.lv/sikdatnu-politika. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei reklāmguvumu uzskaites nolūkā ar funkciju “Pinterest Tag“ jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību, atkārtoti atverot mūsu sīkdatņu joslu mūsu tīmekļa vietnes kājenē un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

4.7.5. Funkcijas “Pinterest-Tag” deaktivizēšana ir iespējama, izmantojot attiecīgu pārlūka iestatījumu vai – pierakstītiem lietotājiem – apmeklējot saitihttps://help.pinterest.com/de/article/personalized-ads-on-pinterest.

4.7.6. Papildu informācija par Facebook īstenoto datu apstrādi pieejama vietnēhttps://policy.pinterest.com/de/privacy-policy.

4.8. LinkedIn Insight-Tag

4.8.1. Mūsu tīmekļa vietnes izmanto arī reklāmguvumu uzskaites rīku “Insight-Tag”, ko nodrošina LinkedIn Ireland Unlimited Company, Wilton Place, Dublin 2, Īrija. Tādējādi mūsu tīmekļa vietņu lietotājiem, apmeklējot sociālo tīklu LinkedIn vai citas tīmekļa vietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas (“LinkedIn-Ads”). Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļa vietnes veidotu jums interesantākas.

4.8.2. Izmantotā tirgvedības rīka dēļ jūsu pārlūks automātiski izveido tiešu savienojumu ar LinkedIn serveri. Mēs nevaram ietekmēt datu, ko LinkedIn ir ieguvis ar šā rīka palīdzību, izmantošanas apmēru un turpmāko izmantošanu un tāpēc informējam jūs atbilstoši mūsu aktuālajām zināšanām: LinkedIn Insight-Tag iekļaušanas rezultātā LinkedIn saņem informāciju par to, ka jūs esat atvēris attiecīgo mūsu tīmekļa vietni internetā vai noklikšķinājis uz mūsu reklāmas. Ja jūs esat reģistrējies kādam LinkedIn pakalpojumam, LinkedIn var jūsu apmeklējumu pakārtot jūsu kontam. Pat ja jūs neesat reģistrējies vai pierakstījies LinkedIn, pastāv iespēja, ka LinkedIn uzzina un saglabā jūsu IP adresi un citas identificēšanas pazīmes.

4.8.3. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats reklāmguvumu uzskaites rīka “Insight-Tag” kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde ļauj mums veicināt apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Mēs izmantojam šo rīku, lai rādītu jums reklāmas, kas jūs interesē, un lai mūsu tīmekļa vietnes veidotu jums interesantākas. Ar šī rīka starpniecību jums, apmeklējot sociālo tīklu LinkedIn vai citas tīmekļa vietnes, kas arī izmanto šo procesu, apmeklējuma laikā var tikt rādītas uz interesēm attiecinātas reklāmas (“LinkedIn-Ads”).

4.8.4. Pārskats par reklāmas sīkdatnēm, kas tiek izmantotas mūsu tīmekļa vietnē reklāmguvumu uzskaites nolūkā ar funkciju “Insight-Tag“ atrodams vietnēwww.geberit.lv/sikdatnu-politika. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei reklāmguvumu uzskaites nolūkā ar funkciju “Insight-Tag“ jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību, atkārtoti atverot mūsu sīkdatņu joslu mūsu tīmekļa vietnes kājenē un attiecīgi pielāgojot savus iestatījumus.

4.8.5. Turklāt funkcijas “Insight-Tag” deaktivizēšana ir iespējama, izmantojot attiecīgu pārlūka iestatījumu vai – pierakstītiem lietotājiem – apmeklējot saitihttps://www.linkedin.com/psettings/advertising-data.

4.8.6 Papildu informācija par LinkedIn īstenoto datu apstrādi pieejama vietnēhttps://www.linkedin.com/legal/privacy-policy?trk=hb_ft_privacy-policy.

4.9. Google Maps un Google Fonts

4.9.1. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats rīku Google Maps un Google Fonts iekļaušanas kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

4.9.2. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats rīku Google Maps un Google Fonts iekļaušanas kontekstā palīdz jums vieglāk atrast mūsu atrašanās vietas un vienādi attēlot fontus mūsu tīmekļa vietnē. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami iepriekš minētajiem mērķiem. Mūsu gadījumā tas tiek darīts pēc 12 mēnešiem.

4.9.3. Ja nevēlaties, lai rīks Google Fonts ievāktu jūsu personas datus, varat pārlūkā (piemēram, instalējot spraudņus vai pievienojumprogrammas) veikt iestatījumus, kas novērš personas datu nosūtīšanu uz Google serveriem. Ja jūsu pārlūkprogramma neatbalsta rīku Google Fonts, jūs nevarēsiet piekļūt Google serveriem un mūsu tīmekļa vietnes teksts tiks parādīts jūsu sistēmas standarta fontā. Lai iegūtu vairāk informācijas par lietošanas noteikumiem un datu aizsardzību, lūdzu, apmeklējiet:https://developers.google.com/fonts/faqvaihttp://www.google.com/intl/lv-LV/privacy/

4.10. Geberit Aqua Clean emuārs

4.10.1. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats mūsu Geberit Aqua Clean emuāra komentāru un emuāra funkcijas kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrāde komentāru un emuāra funkcijas ietvaros mūsu Geberit AquaClean emuārā kalpo, lai nodrošinātu pārredzamu un individuālu saziņu starp jums un mums. Turklāt mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai varētu sevi aizstāvēt pret trešo personu atbildības prasībām nelikumīgu komentāru publicēšanas gadījumā. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Mūsu gadījumā tas tiek darīts pēc 10 gadiem.

4.10.2. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi komentāru un emuāra funkcijas kontekstā. Šādā gadījumā mēs dzēsīsim komentāru no mūsu Geberit AquaClean emuāra vai nepublicēsim to.

4.11. LiveChat

4.11.1. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats funkcijas “Geberit LiveChat” nodrošināšanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

4.11.2. Ar funkciju “Geberit LiveChat” mēs vēlamies jums sniegt iespēju ātri un viegli sazināties ar mums, izmantojot elektronisko tērzēšanas funkciju. Ja vēlaties izmantot šo piedāvājumu, jūsu personas datu apstrādes mērķis ir nodrošināt jums šo funkciju. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tas parasti ir trīs gadus pēc jūsu pieprasījuma apstrādes.

4.11.3. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt savu piekrišanu funkcijas “Geberit LiveChat” izmantošanai. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet izmantot funkciju LiveChat. Šajā gadījumā visi personas dati, kas saglabāti tērzēšanas funkcijas izmantošanas laikā, tiks dzēsti.

4.12. ChatBot

4.12.1. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats funkcijas “ChatBot” nodrošināšanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

4.12.2. Ar funkciju “ChatBot” mēs vēlamies jums sniegt iespēju ātri un viegli saņemt atbildes uz jautājumiem, izmantojot automātisko tērzēšanas mašīnu. Ja jūs joprojām vēlaties sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu un izvēlaties sadaļu “Turpināt tērzēšanu” jūs pāriesiet no funkcijas Chatbot uz funkciju LiveChat. Varat arī izvēlēties sazināties ar mums pa e-pastu vai tālruni.

Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tas parasti ir 90 dienas pēc jūsu pieprasījuma apstrādes.

4.12.3. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt savu piekrišanu funkcijas “ChatBot” izmantošanai. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet izmantot funkciju ChatBot. Šajā gadījumā visi personas dati, kas saglabāti tērzēšanas funkcijas izmantošanas laikā, tiks dzēsti.

4.13. Video centrs

4.13.1. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats mūsu video integrācijas kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

4.13.2. Jūsu personas datu apstrāde, nodrošinot video centru, garantē pievilcīgu, vienotu un neatkarīgu video satura rādīšanu mūsu mājas lapā.

4.13.3. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tas notiks vēlākais mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma beigās.

4.13.4. Jūsu personas datu apstrāde, kas tiek veikta video centra integrācijai, ir absolūti nepieciešama. Jums nav iespējas pret to iebilst.

4.14. YouTube

4.14.1. Mēs izmantojam video platformu “YouTube”, ko nodrošina uzņēmums YouTube, LLC 901 Cherry Ave., 94066 San Bruno, CA, ASV (turpmāk: “YouTube”), kas ir Google Inc. uzņēmums, lai nodrošinātu, ka video saturs tiek parādīts mūsu mājas lapā pievilcīgā, vienotā veidā un neatkarīgi no jūsu ierīces. Tas tiek veikts paplašinātā datu aizsardzības režīmā. Ja jūs nepiekrītat sīkdatnei, kad apmeklējat vietni, YouTube no jums nevāks nekādus datus, tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Tikai tad, kad vēlēsieties atskaņot video un piekritīsiet sīkdatnei, jūsu dati tiks pārsūtīti uz YouTube (piemēram, IP adrese, atsauces lapa, ierīces informācija (pārlūks, ierīces tips), pieprasītais video). Mēs patstāvīgi reģistrējam un glabājam informāciju par to, vai un kādu YouTube video atskaņojat, lai piedāvātu jums individuāli pielāgotu apkalpošanu.

4.14.2. Mēs dzēšam jūsu personas datus, tiklīdz tie vairs nav nepieciešami to apstrādes mērķim.

4.14.3. Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kādu no iepriekš minētajiem saziņas veidiem. Piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir piekrišana pirms atsaukuma.

4.14.4. Mēs nevaram ietekmēt datu apstrādi, ko veic YouTube. Papildu informāciju par YouTube īstenoto datu apstrādi jūs saņemsiet saitēhttps://policies.google.com/privacy?hl=de.

4.15. Vimeo

4.15.1. Mēs izmantojam video platformu “Vimeo”, ko nodrošina uzņēmums Vimeo Inc., 555 West 18th Street, New York, New York 10011, ASV (turpmāk: “Vimeo”), lai nodrošinātu, ka video saturs tiek parādīts mūsu mājas lapā pievilcīgā, vienotā veidā un neatkarīgi no jūsu ierīces. Ja jūs nepiekrītat sīkdatnei, kad apmeklējat vietni, Vimeo no jums nevāks nekādus datus, tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Tikai tad, kad vēlēsieties atskaņot video un piekritīsiet sīkdatnei, jūsu dati tiks pārsūtīti uz Vimeo (piemēram, IP adrese, ierīces informācija (pārlūks, ierīces tips), pieprasītais video). Mēs patstāvīgi reģistrējam un glabājam informāciju par to, vai un kādu Vimeo video atskaņojat, lai piedāvātu jums individuāli pielāgotu apkalpošanu.

4.15.2. Mēs dzēšam jūsu personas datus, tiklīdz tie vairs nav nepieciešami to apstrādes mērķim.

4.15.3. Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt. Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kādu no iepriekš minētajiem saziņas veidiem. Piekrišanas atsaukums neietekmē apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir piekrišana pirms atsaukuma.

4.15.4. Mēs nevaram ietekmēt datu apstrādi, ko veic Vimeo. Papildu informāciju par Vimeo īstenoto datu apstrādi jūs saņemsiet saitēhttps://vimeo.com/privacy.

4.16. Tehniski nepieciešamās sīkdatnes

4.16.1. Papildus 4.4. līdz 4.15. punktā minētajām sīkdatnēm mūsu tīmekļa vietnes izmanto vēl citas tehniski nepieciešamās sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas lokāli tiek saglabāti jūsu pārlūka kešatmiņā. Turpmāk uzskaitītās sīkdatnes mēs izmantojam, lai nodrošinātu jūsu izmantotā pakalpojuma īstenošanu vai pieejamību atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam. Dažas mūsu mājas lapas funkcijas nevar nodrošināt bez sīkdatņu izmantošanas. Tām ir nepieciešams, lai jūsu pārlūks tiktu atpazīts pat pēc lapas maiņas. Jebkāda cita jūsu personas datu apstrāde nenotiek. Mūsu likumīgā interese apstrādāt datus pastāv nolūkā optimizēt vietnes iestatījumus attiecībā uz jūsu izmantoto gala ierīci un pielāgot lietotāja saskarnes. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par atbilstīgi VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktam veicamo interešu izsvēršanu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju. Turpmāk minētie sīkdatņu veidi, kuru apjoms un darbības princips tiks izklāstīts turpinājumā, tiek izmantoti mūsu tīmekļa vietnēs:

 • pagaidu sīkdatnes (sk. 4.16.2.)
 • pastāvīgās sīkdatnes (sk. 4.16.3.)

4.16.2. Pagaidu sīkdatnes tiek automātiski dzēstas, kad jūs aizverat pārlūku. Pie tām īpaši ir pieskaitāmas sesijas sīkdatnes. Tās saglabā tā dēvēto sesijas ID, ar kuru iespējams klasificēt jūsu pārlūka dažādos pieprasījumus kā piederīgus kopējai sesijai. Tādējādi ir iespējams atpazīt jūsu datoru, ja jūs atgriežaties mūsu tīmekļa vietnē. Sesijas sīkdatnes tiek dzēstas, ja jūs izrakstāties vai aizverat pārlūku.

4.16.3. Pastāvīgās sīkdatnes tiek automātiski dzēstas pēc definēta laika, kas var atšķirties atkarībā no sīkdatnes. Sīkdatnes jūs varat jebkurā laikā dzēst sava pārlūka drošības iestatījumos.

4.16.4. Mūsu tīmekļa vietnē izmantoto tehniski nepieciešamo sīkdatņu pārskats atrodams vietnēwww.geberit.lv/sikdatnu-politika. Ja sniedzat atļauju, sīkdatnes tiek glabātas jūsu datorā un no šī datora nosūtītas uz mūsu mājas lapu. Tāpēc jums ir pilnīga kontrole pār sīkdatņu izmantošanu. Mainot iestatījumus jūsu pārlūkā, jūs varat atslēgt vai ierobežot sīkdatņu sūtīšanu. Jūs jebkurā laikā varat dzēst jau saglabātās sīkdatnes. To var izdarīt arī automātiski. Ja tiek deaktivizētas mūsu tīmekļa vietnes sīkdatnes, var nebūt iespējams pilnībā izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas.

5. Brīvprātīgi sniegtu datu ievākšana un apstrāde

5.1. Mēs ievācam un apstrādājam personas datus, kuri mums tiek sniegti brīvprātīgi, komunicējot ar klientiem, piegādātājiem un citiem sadarbības partneriem (piemēram, izmantojot e-pastu, tālruni vai mūsu tīmekļa vietnes).

Mēs apstrādājam datus šādos nolūkos:

5.1.1. Tiešsaistes katalogs:

jūsu datu apstrādes juridiskais pamats tiešsaistes kataloga kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis tiešsaistes kataloga kontekstā ir mūsu savstarpējā līguma izpilde. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Ja jūsu personas datu apstrāde notiek tiešsaistes kataloga kontekstā, tas ir gadījumā, ja līgums ir izpildīts, un visu līgumattiecību saistību vai juridisko glabāšanas periodu termiņi ir beigušies. Jūsu personas datu apstrāde interneta veikala kontekstā ir absolūti nepieciešama, lai izpildītu mūsu savstarpējo līgumu. Jums nav iespējas pret to iebilst.

5.1.2. Klienta konta reģistrācija / jauna Geberit ID izveide

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats klienta konta reģistrācijas kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu reģistrācija vai Geberit ID izveide ļauj jo īpaši slēgt līgumus, kā arī uzturēt mūsu klientu attiecības, tāpēc mēs apstiprināsim jūsu tālruņa numuru, nosūtot īsziņu, kas jāapstiprina kā daļa no Geberit ID izveides. Tāpēc jūsu personas datu apstrāde reģistrācijas ietvaros ir nepieciešama līguma izpildei vai pirmslīguma pasākumu īstenošanai, kā arī mūsu klientu attiecību veiksmīgai uzturēšanai. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tas tiek darīts, vēlākais, pēc jūsu klienta konta dzēšanas. Jūs varat atcelt klienta konta reģistrāciju jebkurā laikā. Šajā gadījumā jūsu personas dati tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

5.1.3. Saziņas veidlapa un saziņa pa e-pastu

Saziņas ietvaros nosūtīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Ja saziņas mērķis ir noslēgt līgumu, tad VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Jūsu personas datu apstrāde saziņas gadījumā kalpo mums tikai jūsu pieprasījuma apstrādei. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti saziņas ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pieprasījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi saziņas kontekstā. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti saziņas laikā, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

5.1.4. Tehniskais palīdzības tālrunis

Saziņas ietvaros, kas veikta ar tehniskās palīdzības tālruņa starpniecību, nosūtīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Ja saziņas mērķis ir noslēgt līgumu vai īstenot plašākas līgumsaistības, tad VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Jūsu personas datu apstrāde saziņas gadījumā ar tehniskās palīdzības tālruņa starpniecību kalpo mums tikai jūsu pieprasījuma apstrādei. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti saziņas ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pieprasījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus.

Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi saziņas kontekstā. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti kontakta laikā, tiek dzēsti, ja vien juridiskās saglabāšanas periodi neliedz dzēšanu. Ja saziņa veikta pa tālruni, atsevišķos gadījumos telefona sarunas ar jums var tikt ierakstītas. Šādos gadījumos jūs par to tiksiet informēts pirms sarunas sākuma. Šādas jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ja Eiropas dalībvalsts tiesību sistēmā nav paredzēta nepārprotama piekrišana, juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

5.1.5. Geberit konsultācijas par vannas istabām klientiem

Konsultāciju ietvaros nosūtīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Ja saziņas mērķis ir uzsākt līguma noslēgšanu, noslēgt līgumu vai īstenot līgumsaistības, tad VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Jūsu personas datu apstrāde kalpo jūsu pieprasījuma apstrādes mērķim, kā arī, lai kompetenti un ātri sniegtu konsultācijas par mūsu produktiem. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti jūsu pieprasījuma ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pieprasījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību atsaukt piekrišanu jūsu personas datu apstrādei vēlamās konsultācijas sniegšanas ietvaros. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti saziņas laikā, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

5.1.6. Serviss un klientu atbalsts

Veiktā servisa vai klientu atbalsta ietvaros nosūtīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Ja jūs sniedzat mums papildu informāciju jūsu pieprasījuma ietvaros, jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Jūsu personas datu apstrāde kalpo jūsu servisa vai klientu atbalsta pieprasījuma apstrādes mērķim un tādējādi kalpo jebkuru servisa un klientu atbalsta pieprasījumu apstrādei. Tādēļ jūsu personas datu apstrāde jūsu pieprasījuma kontekstā ir nepieciešama, lai mūsu servisa pakalpojumi tiktu sniegti pēc iespējas labāk. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti jūsu pieprasījuma ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pieprasījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi jūsu servisa vai klientu atbalsta pieprasījuma kontekstā. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti servisa un/vai klientu atbalsta pieprasījuma ietvaros, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

Telefoniskas saziņas gadījumā atsevišķos gadījumos jūsu tālruņa sarunas var tikt ierakstītas. Šādos gadījumos jūs par to tiksiet informēts pirms sarunas sākuma. Šādas jūsu datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ja Eiropas dalībvalsts tiesību sistēmā nav paredzēta nepārprotama piekrišana, juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts.

5.1.7. Pasūtīšanas un lejupielādes centrs

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats “Pasūtīšanas un lejupielādes centra” kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ja saziņas mērķis “Pasūtīšanas un lejupielādes centra” kontekstā ir noslēgt līgumu, tad VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Jūsu personas datu apstrāde kalpo, lai nodrošinātu vai nosūtītu pieprasītos dokumentus mūsu tīmekļa vietnē. Tāpēc jūsu personas datu apstrāde “Pasūtīšanas un lejupielādes centra” ietvaros ir nepieciešama jūsu pieprasījuma apstrādei vai jūsu pieprasīto dokumentu nosūtīšanai. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti attiecīgā pasūtījuma pieprasījuma ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pasūtījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi pasūtījuma procesa kontekstā. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti pasūtījuma procesa laikā, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

5.1.8. Energoefektivitātes marķējums

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats “Energoefektivitātes marķējuma” pieprasījuma kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ja saziņas mērķis energoefektivitātes marķējuma pasūtījuma kontekstā ir noslēgt līgumu, tad VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts ir papildu juridiskais pamats jūsu personas datu apstrādei. Jūsu personas datu apstrāde kalpo jūsu pieprasītā energoefektivitātes marķējuma nosūtīšanai. Tādēļ jūsu personas datu apstrāde ir nepieciešama jūsu pieprasītās pārsūtīšanas apstrādei un īstenošanai. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nosūtīti jūsu pieprasījuma ietvaros, tas ir gadījumā, ja jūsu pieprasījums ir apstrādāts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi pieprasījuma kontekstā. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu pieprasījuma apstrādi. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti pieprasījuma laikā, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

5.1.9. Straumēšanas pakalpojumi

Mūsu mājas lapā jums ir iespēja reģistrēties mūsu digitālajiem pasākumiem un piedalīties tajos digitāli (“Straumēšanas pakalpojumi”). Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats straumēšanas pakalpojumu, piemēram “Geberit jaunumu prezentācijas” kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ar to saistītais reģistrācijas process un jūsu personas datu apstrāde ir nepieciešama, lai jūs varētu izmantot digitālo straumēšanas pakalpojumu. Jūsu personas datu apstrāde kalpo, lai nodrošinātu vēlamo straumēšanas pakalpojumu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas tiek apstrādāti attiecīgā straumēšanas pakalpojuma ietvaros, tas ir gadījumā, ja digitālais pasākums ir beidzies un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, kas veikta mūsu straumēšanas pakalpojumu izmantošanas ietvaros. Tomēr šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties vēlamajā digitālajā pasākumā. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti, reģistrējoties mūsu digitālajam pakalpojumam vai piedaloties tajā, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

5.1.10. Geberit Brandlabor

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats pasākuma “Geberit Brandlabor” reģistrācijas, pieteikšanās un dalības kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Ar to saistītais pieteikšanās process un jūsu personas datu apstrāde ir nepieciešama, lai jūs varētu piedalīties pasākumā “Geberit Brandlabor”. Jūsu personas datu apstrāde kalpo, lai nodrošinātu pieteikšanos pakalpojumā “Geberit Brandlabor” un tā sniegšanu. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nepieciešami “Geberit Brandlabor” reģistrācijas un pieteikšanās ietvaros, tas ir gadījumā, ja pasākums ir beidzies un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi dalības “Geberit Brandlabor” kontekstā. Tomēr šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties pasākumā “Geberit Brandlabor”. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti, reģistrējoties vai piedaloties pasākumā “Geberit Brandlabor”, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

5.1.11. Geberit Pro Planner un Revit Plug

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats santehnikas plānošanas rīka instalēšanas un izmantošanas kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrāde ļauj jums izmantot santehnikas plānošanas rīku. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Attiecībā uz personas datiem, kas nepieciešami santehnikas plānošanas rīka instalēšanas un izmantošanas ietvaros, tas ir gadījumā, ja santehnikas plānošanas rīks ir izdzēsts un juridiskie saglabāšanas periodi neliedz dzēst datus. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi santehnikas plānošanas rīka izmantošanas kontekstā. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet izmantot santehnikas plānošanas rīku. Šādā gadījumā visi personas dati, kas ir saglabāti servisa un/vai klientu atbalsta pieprasījuma ietvaros, tiek dzēsti, ja vien juridiskie saglabāšanas periodi nenovērš datu dzēšanu.

5.1.12. Geberit preses relīze

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats mūsu preses relīzes abonēšanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde kalpo, lai nosūtītu jums preses relīzi. Jūsu personas datu apstrādes mērķis preses relīzes nosūtīšanas kontekstā ir nosūtīt informāciju, piedāvājumus un, ja nepieciešams, veicinātu apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tādēļ jūsu personas dati tiks glabāti, kamēr būsiet pieteicies mūsu preses relīzes saņemšanai. Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu preses relīzes saņemšanai vai izmantot atrakstīšanās saiti, kas iekļauta preses relīzē, lai iebilstu pret preses relīzes turpmāku saņemšanu.

5.1.13. Geberit Useletter

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats Geberit Useletter nosūtīšanas kontekstā ir jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūsu personas datu apstrāde kalpo, lai nosūtītu jums Geberit Useletter. Jūsu personas datu apstrādes mērķis Geberit Useletter nosūtīšanas kontekstā ir nosūtīt informāciju, piedāvājumus un, ja nepieciešams, veicinātu apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Tādēļ jūsu personas dati tiks glabāti, kamēr būsiet pieteicies mūsu Geberit Useletter saņemšanai. Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu Geberit Useletter saņemšanai vai izmantot atrakstīšanās saiti, kas iekļauta katrā Geberit Useletter, lai iebilstu pret preses relīzes turpmāku saņemšanu.

5.1.14. Tiešā tirdzniecība

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats tiešās tirdzniecības pasākumu kontekstā ir vai nu jūsu piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu, vai arī VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkta vai atbilstošās konkurences likumdošanas likumīgā atļauja. Jūsu personas datu apstrādes mērķis tiešās tirdzniecības pasākumu kontekstā ir nosūtīt informāciju, piedāvājumus un, ja nepieciešams, veicinātu apgrozījumu, pārdodot preces vai pakalpojumus. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs vajadzīgi to apstrādes mērķim; tas jo īpaši attiecas uz piekļuvi atsaukšanai vai iebilšanai. Jūs jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību varat atsaukt savu piekrišanu vai iebilst pret jūsu personas datu apstrādi kā daļu no tiešās tirdzniecības pasākumiem.

5.1.15. Viktorīnas

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats viktorīnu kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis viktorīnu kontekstā ir mūsu savstarpēji noslēgtā līguma par dalību viktorīnā izpilde. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Ja jūsu personas dati tiek apstrādāti viktorīnu kontekstā, tas ir gadījumā, kad viktorīna ir noslēgusies. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi viktorīnu kontekstā. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties viktorīnās. Šajā gadījumā visi personas dati, kas saglabāti, piedaloties viktorīnā, tiks dzēsti.

5.1.16. Naudas atmaksas akcijas un garantijas pagarināšana

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats naudas atmaksas akciju un garantijas pagarināšanas kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis naudas atmaksas akcijas un garantijas pagarināšanas kontekstā ir mūsu savstarpējā līguma izpilde. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Ja jūsu personas dati tiek apstrādāti saistībā ar naudas atmaksas akcijām un garantijas pagarināšanu, tas ir gadījumā, kad naudas atmaksas akcijas ir noslēgušās vai garantijas termiņš ir beidzies. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi naudas atmaksas akciju un garantijas pagarināšanas kontekstā. Šajā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties naudas atmaksas akcijās vai izmantot garantijas pagarināšanu. Šajā gadījumā visi personas dati, kas saglabāti naudas atmaksas akciju vai garantijas pagarināšanas kontekstā, tiks dzēsti.

5.1.17. Virtuālie pasākumi

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats virtuālā pasākuma norises kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis virtuālā pasākuma rīkošanas kontekstā ir mūsu savstarpējā līguma par virtuālā pasākuma norisi izpilde. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Ja jūsu personas dati tiek apstrādāti virtuālā pasākuma norises kontekstā, tas ir gadījumā, kad virtuālais pasākums ir noslēdzies. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi virtuālo pasākumu norises kontekstā. Šādā gadījumā jūs vairs nevarēsiet piedalīties virtuālajos pasākumos. Šajā gadījumā visi personas dati, kas saglabāti virtuālā pasākuma norises laikā, tiks dzēsti.

5.1.18. COVID-19 datu vākšana klātienes pasākumos/ apmācībās

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats saistībā ar klātienes pasākumu/ apmācību īstenošanu ir VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts un attiecīgie spēkā esošie noteikumi, ko nosaka infekcijas aizsardzības likumdošana un no tās izrietošā direktīva par infekcijas aizsardzības pasākumiem un citas “CORONA direktīvas”. Jūsu personas datu apstrādes mērķis saistībā ar mācību telpas pasākumu/mācību kursu īstenošanu ir izpildīt infekcijas aizsardzības juridiskās prasības. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tas vairs nav nepieciešams, lai sasniegtu to apstrādes mērķi. Jūsu personas datu apstrāde saistībā ar klātienes pasākumu/ apmācību īstenošanu kalpo, lai izpildītu likumā noteiktās saistības. Šajā kontekstā vienīgā iespēja iebilst ir nepiedalīties klātienes pasākumā/ apmācībās.

6. Cita datu apstrāde papildus mūsu tīmekļa vietnei

6.1.1. Facebook Insights (Facebook fanu lapa):

Mēs nodrošinām Facebook fanu lapu kopā ar Facebook Ireland Ltd. (turpmāk “Facebook”). Šajā nolūkā mēs esam noslēguši vienošanos ar Facebook par to, kurš no mums pilda VDAR noteiktos pienākumus. Galvenais apstrādes saturs atrodams šeithttps://www.facebook.com/legal/terms/page_controller_addendum. Informāciju par to, kā Facebook apstrādā jūsu personas datus skatiethttps://www.facebook.com/legal/terms/information_about_page_insights_data. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrāde ar Facebook Insights ļauj mums analizēt jūsu lietošanas uzvedību. Analizējot ievāktos datus, mēs varam apkopot informāciju par mūsu Facebook fanu lapas pievilcību. Tas mums palīdz veidot mūsu Facebook fanu lapu piemērotāku un lietotājiem draudzīgāku. Jūsu personas datus, kas ievākti mūsu Facebook fanu lapas darbības laikā, mums nodrošinās Facebook. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami iepriekš minētajiem mērķiem. Ja jūs nevēlaties, lai Facebook Insights ievāktu jūsu datus, jūs jebkurā laikā varat iebilst pret jūsu personas datu turpmāku apstrādi Facebook Insights ietvaros. Šajā gadījumā mēs jūsu iebildumu pieprasījumu pārsūtīsim Facebook.

6.1.2. Instagram

Instagram ir produkts, ko nodrošina Facebook Ireland Ltd., 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Īrija (turpmāk “Facebook”). Mēs palaist savu Instagram lapu kopā ar Facebook. Šajā nolūkā mēs esam noslēguši vienošanos ar Facebook par to, kurš no mums pilda kurus VDAR noteiktos pienākumus. Būtiskais saturs jūsu personas datu apstrādei Instagram pakalpojumā ir atrodams tīmekļa vietnēhttps://help.instagram.com/519522125107875. Informāciju par to, kā Facebook apstrādā jūsu personas datus skatiethttps://www.facebook.com/legal/terms/information_about_page_insights_data. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrāde, ko Facebook veic pakalpojumā Instagram, ļauj mums analizēt jūsu lietošanas uzvedību. Analizējot ievāktos datus, mēs varam apkopot informāciju par mūsu Instagram lapas pievilcību. Tas mums palīdz veidot mūsu Instagram lapu piemērotāku un lietotājiem draudzīgāku. Jūsu personas datus, kas ievākti mūsu Instagram lapas darbības laikā, mums nodrošinās Facebook. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami iepriekš minētajiem mērķiem. Ja jūs nevēlaties, lai Facebook ievāktu jūsu datus, jūs jebkurā laikā varat iebilst pret jūsu personas datu turpmāku apstrādi Instagram vai Facebook ietvaros. Šajā gadījumā mēs jūsu iebilduma pieprasījumu pārsūtīsim Facebook.

6.1.3. YouTube kanāls

Lai pielāgotu savu sociālo mediju piedāvājumu jūsu vajadzībām, mēs izmantojam YouTube kanālu, ko nodrošina Google Ireland Limited, Gordon House, 4 Barrow St, Dublin, D04 E5W5, Īrijā (turpmāk “Google”). YouTube ir video platforma, kur lietotāji var ievietot video un padarīt tos publiski pieejamus. Plašāku informāciju par to, kā Google apstrādā jūsu personas datus skatiethttps://policies.google.com/privacy?hl=de&gl=de#infocollect. Ja jūs vēlaties izmantot mūsu YouTube kanālu, mēs vēlētos norādīt, ka jūs izmantot šo piedāvājumu uz savu atbildību. Tas jo īpaši attiecas uz to funkciju izmantošanu, kas tiek piedāvātas YouTube kanālā, piemēram, koplietošana, reitings vai komentāru izteikšana par attiecīgajiem video. Mums nav ietekmes uz Google apstrādāto datu raksturu un apjomu YouTube kanālā. Izmantojot YouTube kanālu, jūsu personas datus apstrādās arī Google un pārsūtīs uz Amerikas Savienotajām valstīm, Īriju un jebkuru citu valsti, kurā Google veic uzņēmējdarbību, kur tos var apstrādāt papildus. Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrāde notiek ar mērķi veidot uz pieprasījumu orientētu, pievilcīgu un lietotājam draudzīgu saturu mūsu YouTube kanālā. Šajā kontekstā mēs apstrādājam jūsu personas datus YouTube kanālā tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai sniegtu informāciju par mūsu piedāvājumiem un pakalpojumiem. Turklāt mēs apstrādājam personas datus YouTube kanāla ietvaros, lai veiktu jebkādu saziņu ar lietotājiem un ieinteresētajām pusēm mūsu YouTube kanālā. Jūsu personas datus, kas ievākti mūsu YouTube kanālā, mums nodrošinās Google. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami iepriekš minētajiem mērķiem. Ja jūs nevēlaties, lai Google ievāktu jūsu datus, jūs jebkurā laikā varat iebilst pret jūsu personas datu turpmāku apstrādi YouTube kanāla ietvaros. Šajā gadījumā mēs jūsu iebilduma pieprasījumu pārsūtīsim Google.

7. Datu subjektu iesniegumi saskaņā ar VDAR 12. pantu

Jūsu datu apstrādes juridiskais pamats datu aizsardzības tiesību pieprasījuma (“Datu subjekta iesnieguma”) kontekstā ir VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts un VDAR 12. pants. Juridiskais pamats turpmākai juridiski atbilstīgas datu subjektu iesnieguma apstrādes dokumentēšanai ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis saistībā ar datu subjekta iesnieguma apstrādi ir atbildēt uz jūsu datu aizsardzības tiesību pieprasījumu. Turpmākā attiecīgā datu subjekta iesnieguma juridiski atbilstīgas apstrādes dokumentēšana kalpo, lai nodrošinātu juridiski nepieciešamo pārskatatbildību, VDAR 5. panta 2. punkts. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Ja tiek apstrādāti datu subjektu iesniegumi, tas notiks trīs gadus pēc attiecīgā darījuma beigām. Jums ir iespēja jebkurā laikā ar turpmāku iedarbību iebilst pret jūsu personas datu apstrādi datu subjektu iesniegumu apstrādes kontekstā. Tomēr šādā gadījumā mēs nevarēsim turpināt jūsu datu aizsardzības tiesību pieprasījuma apstrādi. Attiecīgā datu subjekta iesnieguma juridiski atbilstīgas apstrādes dokumentēšana ir obligāta. Jums nav iespējas pret to iebilst.

8. Tiesību aizsardzība un izpilde

Tiesību aizsardzības un izpildes ietvaros nosūtīto personas datu apstrādes juridiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts. Jūsu personas datu apstrādes mērķis saistībā ar tiesību aizsardzību un izpildi ir aizsardzība pret neatļautu izmantošanu, kā arī prasību un tiesību juridiska izpilde un īstenošana. Jūsu personas dati tiks dzēsti, tiklīdz tie vairs nebūs nepieciešami to apstrādes mērķim. Jūsu personas datu apstrāde tiesību aizsardzības un izpildes kontekstā ir obligāta tiesību aizsardzībai un izpildei. Jums nav iespējas pret to iebilst.

9. Jūsu datu nodošana trešajām pusēm

Mūsu uzņēmumā personas datus saņem tādas struktūrvienības, kam tie nepieciešami iepriekš minēto mērķu īstenošanai. Turklāt mēs dažreiz izmantojam dažādus pakalpojumu sniedzējus un nosūtām jūsu personas datus citiem uzticamiem saņēmējiem. Tie var būt, piemēram:

 • citas Geberit sabiedrības centralizētas klientu pārvaldības un pasūtījumu izpildes nolūkā
 • citas Geberit sabiedrības, centralizētu IT un cita veida pakalpojumu sniegšanai citām koncerna sabiedrībām
 • loģistikas pakalpojumu sniedzēji
 • bankas un citi maksājumu pakalpojumu sniedzēji maksājumu apstrādei
 • pakalpojumu sniedzēji montāžas darbu, kā arī pēcpārdošanas pakalpojumu organizēšanas, veikšanas un apkalpošanas vajadzībām
 • skenēšanas pakalpojumi
 • tipogrāfijas
 • IT pakalpojumu sniedzēji
 • juristi un tiesas

10. Nosūtīšana uz trešajām valstīm

10.1. Jūsu personas datu apstrādes ietvaros mēs varam nosūtīt jūsu personas datus uzticamiem pakalpojumu sniedzējiem trešajās valstīs. Trešās valstis ir valstis ārpus Eiropas Savienības (ES) vai Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ). Mēs strādājam tikai ar tiem pakalpojumu sniedzējiem, kas var sniegt mums atbilstošas garantijas jūsu personas datu drošībai un garantēt, ka jūsu personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar stingriem Eiropas datu aizsardzības standartiem. Ar šo piemēroto garantiju kopiju iespējams iepazīties pie mums uz vietas.

10.2. Nosūtot personas datus uz trešajām valstīm, tas tiek darīts, pamatojoties uz tā saukto Eiropas Komisijas lēmumu par atbilstību vai, ja šāds lēmums netiek pieņemts, pamatojoties uz tā sauktajām līguma standartklauzulām, kuras ir pieņēmusi arī Eiropas Komisija. Šajā gadījumā mēs nevaram izslēgt, ka personas dati tiek nosūtīti pakalpojumu sniedzējiem ASV.

11. Jūsu tiesības

11.1. Attiecībā uz jūsu personas datiem, kurus mēs apstrādājam, jums ir turpmāk aprakstītās tiesības. Lai īstenotu savas tiesības, lūdzu, vērsieties pie mums ar rakstveida pieprasījumu, izmantojot iepriekš minēto kontaktinformāciju vai šo e-pasta adresi:dataprotection@geberit.com.

11.2. Piekļuves tiesības

Jums ir tiesības jebkurā laikā VDAR 15. pantā noteiktajā apjomā pēc pieprasījuma saņemt informāciju par datiem un jūsu personas datiem, kurus apstrādājam.

11.3. Tiesības uz labošanu un dzēšanu

Jums ir tiesības atbilstīgi VDAR 17. pantā aprakstītajiem priekšnosacījumiem pieprasīt, lai mēs dzēstu jūsu personas datus. Šie priekšnosacījumi it īpaši paredz tiesības dzēst datus, ja personas dati vairs nav nepieciešami nolūkiem, kuriem tie tika vākti vai citādi apstrādāti. Šo tiesību īstenošana atbilstīgi VDAR 17. panta 3. punktam ir ierobežota gadījumos, kad mums ir nepieciešami jūsu dati juridiska pienākuma izpildei vai lai aizstāvētu likumīgas prasības.

11.4. Tiesības ierobežot apstrādi

Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežotu apstrādi atbilstīgi VDAR 18. pantam. Šīs tiesības it īpaši pastāv, ja mūsu un jūsu starpā nav vienprātības par personas datu pareizumu, uz tik ilgu laiku, kas nepieciešams, lai pārbaudītu pareizumu, kā arī, ja jūs, lai gan jums ir tiesības dzēst, dzēšanas vietā pieprasāt ierobežotu apstrādi, tāpat, ja dati mūsu mērķu sasniegšanai vairs nav nepieciešami, tomēr jums tie ir nepieciešami tiesisko pretenziju celšanai, īstenošanai un aizstāvēšanai, kā arī, ja mūsu starpā vēl nav vienprātības par iebilduma sekmīgu īstenošanu. Ja jūsu datu apstrāde tika atbilstoši ierobežota, tos drīkst apstrādāt tikai izņēmuma gadījumos, piemēram, ja jūs tam esat piekritis vai tas ir nepieciešams tiesību pretenziju celšanai.

11.5. Tiesības iebilst pret apstrādi

Jums, balstoties uz iemesliem saistībā ar jūsu īpašo situāciju, ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi, kuras pamatā cita starpā ir VDAR 6. panta 1. punkta e) vai f) apakšpunkts, tostarp celt iebildumu atbilstīgi VDAR 21. pantam. Mēs pārtrauksim jūsu personas datu apstrādi, ja vien mēs nevarēsim norādīt uz pārliecinošiem likumīgiem apstrādes iemesliem, kas ir svarīgāki par jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai ja apstrāde vajadzīga, lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības.

11.6. Tiesības uz datu pārnešanu

Jums ir tiesības no mums saņemt savus personas datus, ko mums esat sniedzis, strukturētā, izplatītā, mašīnlasāmā formātā atbilstīgi VDAR 20. pantam. Saskaņā ar to cita starpā ir nepieciešams, ka datu apstrādes pamatā ir jūsu piekrišana un ka tā tiek veikta ar automatizētu procesu.

11.7. Tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības uzraudzības iestādē.

Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē, jo īpaši tajā dalībvalstī, kurā ir jūsu pastāvīgā dzīvesvieta, darbavieta vai iespējamā pārkāpuma izdarīšanas vieta, ja jūs uzskatāt, ka jūsu personas datu apstrāde veikta, pārkāpjot piemērojamo datu aizsardzības tiesību aktu noteikumus.

12. Jūsu datu dzēšana

Vispārīgi mēs dzēšam vai anonimizējam jūsu personas datus, tiklīdz mums tie vairs nav nepieciešami nolūkiem, kuriem mēs tos atbilstīgi iepriekš izklāstītajiem punktiem esam vākuši vai izmantojuši. Ja dati ir jāglabā likumā noteiktu iemeslu dēļ, tie tiek bloķēti. Dati turpmākai izmantošanai tādā gadījumā vairs nav pieejami. Ja jūsu vēlaties saņemt papildu informāciju par mūsu dzēšanas un glabāšanas termiņiem, lūdzu, vērsieties pie 2. punktā nosauktā pārziņa, izmantojot tur norādīto kontaktinformāciju.

13. Nolūka grozījumi

Jūsu personas datu apstrāde citiem nolūkiem, nekā aprakstīts, tiek veikta tikai, ja to atļauj tiesību norma vai jūs esat piekritis grozītajam datu apstrādes nolūkam. Ja turpmākā apstrāde ir paredzēta citiem mērķiem, nekā tiem, kuriem dati sākotnēji tika ievākti, mēs jūs pirms turpmākās apstrādes par šiem mērķiem informējam un sniedzam visu pārējo šim nolūkam svarīgo informāciju.

14. Automatizēti lēmumi par atsevišķiem gadījumiem vai profilēšanas pasākumi

Mēs neizmantojam automatizētus apstrādes procesus lēmuma pieņemšanai, mēs neizmantojam arī profilēšanu.

Versija: 2021. gada jūlijs