Cik tīri jūs vēlaties justies?

Kā sevi sakopt pēc lielajām darīšanām?

Regulāri tualetes apmeklējumi ir jebkura cilvēka ikdienas sastāvdaļa. Šajā gadījumā ļoti būtiska ir maksimāla higiēna un komforta sajūta! Pēc katra tualetes apmeklējuma cilvēki vēlas justies tīri un svaigi. Vairumā mājsaimniecību šim nolūkam tiek izmantots sauss vai mitrs tualetes papīrs. Taču, vai tīrīšana ar papīru patiešām nodrošina pienācīgu tīrību? Zinātnieki atbild noraidoši, un tāpat domā arī liela sabiedrības daļa. Pazīstams ASV reperis izteica šādu salīdzinājumu: “Paņem dažus šokolādes gabaliņus, izsmērē tos pa dēli un mēģini notīrīt ar sausu papīra dvieli. Šokolāde tiks izsmērēta pa visām malām.” Izklausās loģiski un ļoti nepatīkami, ja padomājam par sacītā patieso nozīmi. Bet cik higiēniski un veselīgi ir izmantot mitru tualetes papīru?

Lai gan mitrās salvetes tiek reklamētas kā higiēnas produkts, tās nepavisam nav veselīgas. To sastāvā esošās vielas var kairināt ādu un ierosināt alerģijas. Taču, kā tad sevi sakopt pēc lielajām darīšanām? Pavisam vienkārši: ar ūdeni. Tualetes podi ar iebūvētu bidē funkciju ir risinājums! Tualetes podi ar bidē funkciju, kas pēc pogas spiediena notīra intīmo zonu, ir veselīgi ādai un pēc katra tualetes apmeklējuma garantē tādu svaiguma sajūtu, kā tikko pēc dušas.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu