Kādas paaudzes vannas istaba ir jums?

“Babyboom” paaudze un Z paaudze ir ļoti atšķirīgas. Kaut vai attieksmē pret naudu, iecienītajiem saziņas kanāliem un varoņiem. Ieskatoties šo dažādo paaudžu pārstāvju vannas istabās, redzamas būtiskas atšķirības.

“Babyboom” paaudze

Dzimuši 1950.–1965. gadā

Daudzi “babyboom” paaudzes pārstāvji piedzima laikā, kad vēl ilgi ne katrā dzīvoklī bija pieejama vanna.

Tā kā aukstā un siltā ūdens padeve vēl nebija brīvi pieejama, daudzas vannas istabas iepriekšējā gadsimta sešdesmitajos gados izskatījās šādi. Vannas istaba ir ļoti funkcionāla telpa, kur viss nepieciešamais ir novietots ļoti mazā vietā.

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba