Paslīdēšanas risks uz vannas istabas mitrās grīdas | Geberit UAB Latvijas filiāle

Sāpīgs kritiens

Kritieni vannas istabā – viss ir atkarīgs no pareizā materiāla

Stefans ir tikko atgriezies mājās pēc smagas darba dienas. Labs iemesls, lai dotos skriet. Noguris, bet uzņēmis daudz endorfīnu, viņš pēc treniņa ieiet dušā.

Uzmanību! Paslīdēšanas risks.

Vēl tikai ātri jāizmazgā zobi, un tad vairs nekas netraucēs laiskai zvilnēšanai pie televizora. Bet, ak vai – pirms viņš paspēj aptvert situāciju, viņš paslīd uz slapjās flīžu grīdas un nokrīt. Stefanam paveicās. Viņš tika cauri tikai ar pāris zilumiem. Ļoti sāpīga pieredze, taču saskaņā ar pētījumiem Vācijā, Austrijā un Šveicē sekas varēja būt arī daudz smagākas. Šajās valstīs kritieni mājās ir viens no biežākajiem negadījumu veidiem.

Samazināt risku

Tieši dušās pastāv ievērojams paslīdēšanas un nokrišanas risks mitro virsmu dēļ. Taču šo risku var samazināt, izvēloties atbilstošus materiālus vai citus vannas istabas aksesuārus, kas var palīdzēt šajā situācijā.

  • Mājas būvniecības vai vannas istabas renovācijas laikā ir vērts rūpīgi piedomāt pie materiālu izvēles. Īpašu aizsardzību pret paslīdēšanu nodrošina neslīdošas flīzes vai dušas virsmas, kas izgatavotas no mākslīgā akmens, piemēram,Setaplano.
  • Apstrādājot ar pretslīdēšanas līdzekļiem, slīdošas virsmas var padarīt stabilas. Tās palielina virsmas raupjumu un noturību pret slīdēšanu. Šāda apstrāde ir jāveic tehniskajam speciālistam.
  • Neslīdoši paklājiņi vai pretslīdēšanas joslas nav pievilcīgākais dizaina elements, taču nodrošina nepieciešamo stabilitāti. Pateicoties lipekļiem, neslīdošie paklājiņi stingri pieķeras virsmai, taču ir arī viegli noņemami. Tos var vienkārši notīrīt un nožāvēt, tomēr šādi paklājiņi nav higiēniski.
  • Lai jūs nezaudētu līdzsvaru, kad ar slapju kāju no dušas izkāpjat uz slidenas flīžu grīdas, novietojiet vannas istabas paklājiņu vai frotē dvieli pie dušas un nožāvējiet tajā savas kājas.

Tas pats attiecas arī uz vannām.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba