Tehnoloģijas ietaupa vietu

Nebūtisko elementu atmešana, pateicoties vannas istabas iekārtojumam ar optimālu vietas izmantojumu

Daudzi cilvēki vēlas dzīvot mazā telpā. Viņi izvērtē savu dzīvi un apzināti samazina patēriņu un mobilitāti. Kustības “Micro Living” un “Tiny Homes” ir vērstas uz idejām tādas dzīves telpas izveidei, kas rada zemu ekoloģisko ietekmi uz apkārtējo vidi. Devīze skan “mazāk ir vairāk”: jā, cilvēki vēlas samazināt telpas lielumu, taču ne dzīves kvalitāti.

Koncentrēšanās uz būtiskajiem aspektiem ir ienākusi gan arhitektūrā, gan arī vannas istabas plānošanā. Šeit “mazāk ir vairāk” nozīmē, ka, izmantojot vietu ekonomējošus risinājumus, arī mazās vannas istabās tiek nodrošināts maksimāls komforts un patīkama atmosfēra. Panākumu atslēga ir priekšsienas tehnoloģija: arvien vairāk tehnisko komponentu tiek uzstādīti tā, ka tie nav redzami. Savukārt redzamie elementi izceļas ar gaumīgu eleganci un vienkāršu lietojamību, kas pilnībā atbilst devīzei “mazāk ir vairāk”.

Starp citu: uz jautājumu “Kas ir “Micro Living”?” nav viennozīmīgas atbildes. Viduseiropā šī koncepcija apzīmē dzīvošanu mazā telpā, respektīvi, vienas personas mājsaimniecību ar maks. platību 30 m². Savukārt Japānā, kur pieejamas kapsulas “Pods” (mazas kapsulas gulēšanai), kas ir mazākas par 6 m², vairumam šī ideja nemaz neliktos tik saistoša.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba