Pastāvīgas attīstības rezultāts

Geberit ONE apvieno mūsu zināšanas sanitārtehnikas jomā un profesionālu dizainu, piedāvājot novatoriskus, pilnībā integrētus un visaptverošus risinājumus visai vannas istabai. Geberit ONE pārsteidz ar daudzām acīmredzamām un apslēptām priekšrocībām, kas gudri apvienotas vienā sistēmā.

Pārbaudītas zināšanas, kas apslēptas aiz sienas

Geberit ONE vannas istaba ar aiz sienas iebūvētu Duofix sistēmu

Gadu gaitā Geberit montāžas sistēmas ir iecienījuši profesionāļi, kuri novērtē konsekvenci, funkcionalitāti, vienkāršību un sistēmu augstvērtīgo kvalitāti. Geberit ONE sistēmu konsekventi veido priekšsiena ar papildu elementiem un stabils savienojums ar sistēmu.

Funkcionāls dizains sienas priekšpusē

Geberit ONE izlietnes un spogulis ar apgaismojumu

Askētiskais izskats rada jaunu attieksmi pret dzīvi. Geberit ONE pārsteidz ar minimālo dizainu un izcilo funkcionalitāti, kas ļauj tīrīt vannas istabu bez liekas piepūles.

Maksimāla telpas izmantošana

Geberit ONE vannas istaba ar maksimāli izmantotu telpu

Atjautīgā tehnoloģija aiz sienas un pārdomātais dizains sienas priekšpusē ir gudri apvienots ar Geberit ONE sistēmu. Priekšsiena tiek izmantota vēl efektīvāk, pielāgojot to sanitārtehnikas tehnoloģijai un izmantojot to kā papildu uzglabāšanas vietu. Tādējādi tiek iegūts vairāk vietas, nodrošinot jaunu pieredzi vannas istabā.

Paliekošs prieks, pateicoties lielākai tīrībai

Geberit ONE vannas istaba ar viegli tīrāmu izlietni, tualetes podu un grīdas līmeņa dušu

Geberit ONE ļauj tīrīt telpu bez liekas piepūles un nodrošina lielāku tīrību visā vannas istabā. Inovatīvā tualetes poda skalošanas sistēma TurboFlush, perfekti saskaņota sienas maisītāja un izlietnes iekšējā ģeometriskā forma vai viegli noņemamais noteces nosegelements ar filtrēšanas ieliktni ir tikai daži piemēri, kā Geberit ONE nodrošina ērtāku vannas istabas izmantošanu un līdz ar to – labāku dzīves kvalitāti.

Geberit viktorīna

Geberit One geizers Islandē

Geberit ir uzsācis izstrādāt novatoriskus, pilnībā integrētus risinājumus visai vannas istabai. Geberit vēlas to nosvinēt kopā ar jums. Visa gada garumā tiks rīkotas 5 ātrās spēļu kārtas un, piedaloties viedtālruņa viktorīnās un mini izspēlēs, tiks noteikti 1000 uzvarētāji.

Visi dalībnieki kvalificējas galvenās balvas izlozei: neaizmirstams nedēļas nogales ceļojums uz geizeru zemi 2 cilvēkiem. Geberit novēl jums daudz jautrības un veiksmes!

Spēlē un laimē

Inovācijas katrā detaļā

Geberit ONE vannas istaba
Lūdzu, attēlā izvēlieties informācijas punktu

Pārdomāts dizains Geberit ONE tualetes pods

Geberit ONE tualetes pods

Geberit keramiķi un sanitārtehnikas speciālisti turpina attīstīt un optimizēt tualetes poda funkcijas. Rezultāts: Geberit ONE pārsteidz līdz pat sīkākajai detaļai. Visas proporcijas, spraugas un formas ir lieliski saskaņotas.

Funkcionāli elementi Geberit ONE mazgāšanas zona

Geberit ONE mazgāšanas zona ar izlietni, maisītāju, izlietnes skapi, sifonu un spoguļskapi

Atsevišķi mazgāšanas zonas elementi – izlietne, sifons, maisītājs, spoguļskapis un izlietnes skapis – Geberit ONE vannas istabā gandrīz neaizņem vietu. Tas iespējams, pateicoties perfektai priekšsienu sistēmas mijiedarbībai un jaunajiem risinājumiem sienas priekšpusē.

Vairāk iespēju Geberit risinājumi dušai

Attiecībā uz dušas zonas dizainu klientu vēlmes ir īpaši atšķirīgas. Pateicoties novatoriskajiem Geberit risinājumiem, tās ir viegli un droši izpildāmas.

*Walk-in dušas siena pievienota izstrādājumu klāstam no 2019. gada oktobra un pieejama pārdošanai. Izstrādājumu nav iespējams iepriekš pasūtīt vai rezervēt.