JAUNA MEKLĒŠANAS FUNKCIJA TIEŠSAISTES KATALOGĀ

Mūsu jaunā meklēšanas funkcija palīdzēs ātri atrast visu nepieciešamo. Mēs esam uzlabojuši pilna teksta meklēšanas funkciju, lai iegūtie meklēšanas rezultāti būtu atbilstoši un attiecīgi sarindoti. Jūsu ērtībām mēs esam arī paplašinājuši rezultātu filtrēšanas funkcijas. Filtri sniedz iespēju sašaurināt meklēšanas rezultātus situācijās, kurās meklēšanas funkcija atrod vairākus informācijas atbilsmes gadījumus. Noklikšķināšana uz interesējošo rakstu aizvedīs uz detalizēto skatu.

Izmēģiniet mūsu jauno meklēšanas funkciju.

IZMANTOJIET VIEDĀS MEKLĒŠANAS FUNKCIJU

Izmantojiet viedās meklēšanas funkciju

Jau no paša meklēšanas sākuma, mēs cenšamies palīdzēt atrast nepieciešamo rakstu. Automātiskās aizpildīšanas funkcija nodrošina to, ka meklēšana sākas jau tad, kad ir sākusies attiecīgā vārda ierakstīšana meklēšanas lauciņā. Meklēšanas atbalstam tiek attēloti bieži meklētie vārdi. Meklēšanas funkcija arī uzrāda ne vairāk kā piecus produktus un rezerves daļas tabulas, kas atbilst meklētajam vārdam.

Meklēšanas pārskatā tiek sniegta plašāka noderīga informācija par meklēto produktu, lai būtu iespējams pārliecināties, ka ir atrasts tieši tas, ko meklējāt.

SAŠAURINIET MEKLĒŠANAS REZULTĀTUS

Sašauriniet meklēšanas rezultātus

Ir vārdi, kuru meklēšanas gadījumā meklēšanas funkcija atrod lielu informācijas atbilsmes gadījumu skaitu. Pat pārāk lielu. Mēs saprotam, ka neviens nevēlas pārskatīt milzīgu informācijas atbilsmes gadījumu skaitu, tādēļ mūsu meklēšanas funkcija vispirms atklāj rezultātus, kas vislabāk atbilst meklētajam.

Mēs esam paplašinājuši arī mūsu filtra funkcijas, lai pareizo produktu būtu iespējams atrast pēc iespējas ātrāk. Filtri palīdz precizēt meklēšanu un sašaurināt meklēšanas rezultātus. Nākotnē tiks piedāvāta iespēja filtrēt pēc apakškategorijām vai citiem kritērijiem, kas atbilst attiecīgajam meklēšanas vaicājumam.

Meklēšanas saraksts jau tagad sniedz papildu informāciju par rakstiem — tā ir vēl viena funkcija, kas ir paredzēta ātrai nepieciešamā raksta atrašanai.

ATRODIET RAKSTUS, IZMANTOJOT NAVIGĀCIJAS IESPĒJU

Atrodiet rakstus, izmantojot navigācijas iespēju

Tā vietā, lai izmantotu klasisko meklēšanas funkciju, ir iespējams arī pārslēgties tieši uz produktu kategoriju, izmantojot katalogu navigāciju. Šajā skatā ir pieejamas arī dažādas apakškategorijas un jaunas filtru funkcijas, kas palīdz ātri atrast nepieciešamo rakstu.

Izmēģiniet meklēšanu tiešsaistes katalogā