Lai piedāvātu jums optimālu pakalpojumu, šī vietne izmanto sīkdatnes. Izmantojot mūsu mājas lapu, jūs izsakāt savu piekrišanu šai funkcijai. Vairāk informācijas var atrast mūsu privātuma politikā .

OK

Geberit Latvia

Vairāk informācijas

Geberit SuperTube - vietu taupoša sistēma

Geberit SuperTube tehnoloģija balstās perfektā sistēmas komponentu saspēlē, kas nodrošina iespēju daudzstāvu ēku kanalizācijas sistēmas uzstādīt īpaši kompaktā veidā.

Vairāk informācijas

Vannas istabas kolekcija

Geberit vannas istabas kolekcija - dažādi stili, dizains un risinājumi jebkurai vannas istabai.

Vairāk informācijas
Geberit dušas virsma Setaplano

Iepriekš izplānots.
Iepriekš samontēts.

Geberit jaunajā dušas virsmā Setaplano maksimāli daudz komponentu jau ir iepriekš samontēti rūpnīcā. Tas samazina atsevišķo daļu skaitu līdz minimumam.

Geberit dušas notece
Geberit Pluvia

Let it rain

Kompaktākas Geberit Pluvia jumta noteku atveres, kuru montāža ir vēl vieglāka nekā iepriekšējiem modeļiem. Geberit Pluvia BIM ar Autodesk® Revit® un produktu meklētāju. Ar izmēģinātām un pārbaudītām tehnoloģijām, inovatīvām niansēm un visaptverošu servisu Geberit Pluvia turpina izvirzīt jaunus standartus.

Geberit Pluvia
Geberit maisītāju sistēma

Slaidi un gludi

Geberit maisītāju sistēma pilnā apjomā izmanto zemapmetuma instalācijas priekšrocības. Viss, ko Jūs varat redzēt pie sienas, ir būtiskākie bezkontakta maisītāju funkcionālie komponenti: izlietnes maisītājs un infrasarkano staru sensors. Turpretī visas vadības sistēmas un savienojumu tehnoloģija ir izvietotas pilnīgi atsevišķi – iekārtas vienības funkciju kastē.

Geberit maisītāji