Geberit BIM dati BIM objekti Autodesk® Revit®

Inteliģenti dati digitālai plānošanai

Lai veicinātu mehānisko, strāvas un kanalizācijas sistēmu projektēšanu, Geberit piedāvā ne tikai parastos CAD datus, bet arī specifiskus ražotāja BIM datus. Informāciju veido parametriskie 3D modeļi, kas ietver izstrādājumiem specifisku metainformāciju. Tas atvieglo ar Geberit izstrādājumu izmantošanu saistīto mehānisko, strāvas un kanalizācijas sistēmu projektēšanu un plānošanu programmatūrā Autodesk® Revit® – no sākotnējā projektēšanas posma līdz pat materiālu sarakstam.

GEBERIT BIM KATALOGA SPRAUDNIS

Ērta apstrāde, izmantojot pašreizējos BIM datus – izmantojot programmatūras Autodesk® Revit® Geberit BIM kataloga spraudni, tiek nodrošināta tieša piekļuve attiecīgajā valstī un valodā pieejamajiem Geberit izstrādājumu datiem. Vienkāršā ģeometriskā forma nodrošina, ka BIM datiem ir neliels apjoms, kas ļauj tos efektīvi izmantot pat lielos projektos.

Lai saņemtu atbalstu, sazinieties ar:

Geberit BIM dati programmatūrā Autodesk® Revit®

Geberit BIM kataloga spraudņa iezīmes:

  • Piekļuve pašreizējiem Geberit izstrādājumu BIM datiem
  • Autodesk® Revit® saimes izstrādājumu līmenī
  • Modeļi ar maza izmēra failiem, kas klasificēti saskaņā ar IFC shēmu
  • Konkrētās valstīs pieejamie izstrādājumi tiešsaistes katalogā norādīti attiecīgajā valodā
  • Iespēja pāriet uz vispārīgu režīmu (nospiežot tikai vienu pogu). Tas ir svarīgi, strādājot ar piedāvājumiem, kas ir paredzēti starptautiskiem iepirkumiem!
  • Pieejams Autodesk® Revit® 2023., 2022. un 2021.

Nākotne īstenojas jau šodien – BIM JAU IR PIEEJAMS

Lejupielāde

Lūdzu, ievadiet savu informāciju, lai saņemtu papildu informāciju vai atjauninājumus.

Vārds*

Uzvārds*

Uzņēmums

E-pasts*

Geberit UAB Latvijas filiāle izmantos Jūsu iepriekš norādīto e-pasta adresi, lai turpmāk informētu Jūs par līdzīgiem piedāvājumiem. Jūs jebkurā brīdī varat iebilst pret tās izmantošanu, sazinoties ar Geberit UAB, izmantojot juridiskās informācijas sadaļā norādīto kontaktinformāciju (Juridiskā informācija) un jums neradīsies nekādas izmaksas, izņemot izmaksas par datu nosūtīšanu saskaņā ar pamata tarifu.