Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju | Geberit UAB Latvijas filiāle

Geberit AquaClean Tualetes pods ar bidē funkciju

Revolucionārs, patentēts Geberit tualetes pods ar bidē funkciju

Geberit galvenajā mītnē Rapersvilā-Jonā, Šveicē, pēdējo 40 gadu laikā mēs esam ieguldījuši daudz zināšanu un darba, izstrādājot tualetes podu ar bidē funkciju, kā arī esam nepārtraukti pilnveidojuši savus izstrādājumus. Rezultāts: Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju piedāvā daudz patentētu tehnoloģiju un līdz ar to – daudz izsmalcinātības un ērtību.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu novatorisko, revolucionāro tehnoloģiju un mūsu Geberit AquaClean tualetes podu ar bidē funkciju, kā arī citām komfortu sniedzošām tehnoloģijām? Šeit jūs atradīsiet plašāku informāciju par mūsu jaunatklājumiem:

“Izstrādājot Geberit AquaClean tualetes podus ar bidē funkciju, mēs koncentrējamies vienīgi uz komforta un labsajūtas nodrošināšanu. Mierīgā, estētiskā dizaina pamatā ir revolucionāra izstrādājuma koncepcija, kas piedāvā nebijušas, novatoriskas tehnoloģijas. Mūsu mēraukla ir funkcionalitāte, tīrība un ilgtspējība.” (Armīns Gīrers (Armin Gierer), Geberit AquaClean vadītājs)

Maksimāls komforts, pateicoties plūsmas tehnoloģijai, akustikai un ergonomikai

Geberit AquaClean TurboFlush skalošanas tehnoloģija
Geberit AquaClean WhirlSpray
 • Mūsu patentētā WhirlSpray strūklas tehnoloģija nodrošina īpaši rūpīgu, maigu un ūdeni taupošu tīrīšanu ar pulsējošu dušas strūklu.
 • Inovatīvā un patentētā skalošanas tehnoloģija TurboFlush ar Geberit izstrādāto, asimetrisko tualetes poda iekšējo ģeometrisko formu nodrošina rūpīgu un īpaši klusu noskalošanu.
 • Integrētā smakas nosūkšana caur skalošanas kanālu ir ļoti efektīva.
 • Ergonomiskās formas tualetes poda vāks, kas izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas, izstrādāts, balstoties uz plašiem testiem un formas pētījumiem.

Tehnoloģiju un dizaina saspēle

Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju Mera
 • Pateicoties izmēra ziņā nelielajai tehnoloģijai, bija iespējams izveidot plānu un eleganti vienkāršu Geberit AquaClean tualetes poda ar bidē funkciju dizainu.
 • Visi strāvas un ūdens apgādes sistēmas savienojumi ir neredzami integrēti Geberit AquaClean tualetes poda ar bidē funkciju korpusā.
 • Modulārā, viegli pieejamā tehnoloģija ļauj to vienkārši ierīkot un uzturēt.

Vienkārša tīrīšana

Geberit AquaClean Sela dušas sprauslu skalošana
 • Teicama tīrība, pateicoties augstas kvalitātes tualetes podam ar netīrumus atgrūdošu virsmu.
 • Automātiska izsmidzināšanas pamatnes skalošana no ārpuses un izsmidzināšanas sprauslas skalošana no iekšpuses pa atsevišķiem ūdens kanāliem pirms un pēc lietošanas.
 • Īpaši izstrādāta kaļķakmens nosēdumu likvidēšanas programma, kas ietver visus komponentus, kas saskaras ar ūdeni.

Augsts dzeramā ūdens drošības līmenis

Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju Mera atbilst visiem attiecīgajiem Eiropas noteikumiem, kā arī standartam EN 1717 par dzeramā ūdens aizsardzību. Pateicoties iebūvētajam, no pretplūsmas aizsargātajam ūdens apgādes savienojumam, Geberit nodrošina izstrādājuma atbilstību šim standartam un nodrošina, ka Geberit AquaClean tualetes podi ar bidē funkciju nerada nekādu piesārņojumu dzeramā ūdens tīklā.

Lieliski saskaņots ar Geberit montāžas sistēmām

Geberit Duofix elements pie sienas stiprināmam Geberit AquaClean Mera tualetes podam
 • Izmantojot mūsu tualetes podus ar bidē funkciju, vannas istabā ar mazu piepūli var nodrošināt maksimālu komfortu. Tās var apvienot ar visām Geberit uzstādīšanas un skalošanas sistēmām un uzstādīt ātri un viegli gan jaunās vannas istabas konstrukcijās, gan renovāciju projektos.
 • Ērtākai uzstādīšanai Geberit visus tualetes poda elementus pielāgojis tā, lai ūdens apgādes sistēmas un strāvas savienojumi precīzi iederētos un nebūtu redzami.

Augstākais vērtējums par ilgtspējību

Ilgtspējīgi Geberit risinājumi
 • Mūsu Geberit AquaClean bidē tualetes podi ar vāku pozitīvi ietekmē ekoloģisko līdzsvaru. Pateicoties automatizētajai vadības tehnoloģijai, iespējams nodrošināt arī atbilstošu komforta līmeni.
 • Gaidstāves (taupības) režīmā Geberit AquaClean bidē tualetes poda ar vāku enerģijas patēriņš ir ne vairāk kā 0,5 vati.
 • Papildu ūdens patēriņam, ko rada Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju, ir sekundāra nozīme salīdzinājumā ar papīra patēriņu.

Video

Novatoriskas funkcijas

Uzziniet vairāk par Geberit AquaClean Mera tualetes podiem ar bidē funkciju.

Geberit AquaClean Sela piešķirtās dizaina balvas

Geberit AquaClean Sela piešķirta DesignPlus / ISH balva
2013. gadā Geberit AquaClean Sela piešķirta balva par inovatīviem interjera risinājumiem
Geberit AquaClean Sela piešķirta IF Product Design Award 2013