Lai piedāvātu jums optimālu pakalpojumu, šī vietne izmanto sīkdatnes. Izmantojot mūsu mājas lapu, jūs izsakāt savu piekrišanu šai funkcijai. Vairāk informācijas var atrast mūsu privātuma politikā .

OK
Geberit Latvia

THE POWER OF LESS

PILNĪGI NOKOMPLEKTĒTAS SANITĀRĀS TELPAS JEBKURAM PROJEKTAM

SAGAS PROJEKTS RĪGĀ AR GEBERIT PLUVIA

 • FOTO:VPH

Šajā projektā priekšroka tika dota Geberit Pluvia jumta noteksistēmai ar sifona principu. Projekts izcēlās ar lielo jumta platību, no kuras bija nepieciešams novadīt lietus ūdeni – vairāk kā 40 000 m2. Pluvia sistēmai tika izmantotas 118 lietus ūdens novadīšanas piltuves un vairāk kā 2000m Geberit HDPE cauruļvadi. Kvalificēti Geberit eksperti palīdzēja izstrādāt projektu un apmācīja santehniķus, kā pareizi strādāt ar HDPE caurulēm. Pārbaudītā Pluvia sistēma nodrošina drošu jumta lietus ūdens novadīšanu. Šī sistēma ir balstīta uz negatīvā spiediena principu, kas nodrošina maksimālu veiktspēju ar salīdzinoši mazu jumta piltuvju skaitu un mazu cauruļu diametru.

Ilgtspējīgi jumta lietus notekūdeņu novadīšanas un vannas istabas risinājumi SEB bankas ēkā, Viļņā

ĒKAS TEHNISKĀ DAĻA

Geberit Pluvia - vakuuma lietus notekūdeņu novadīšanas sistēma. Geberit Pluvia efektīvi un uzticami novada ūdeni no jumta pat lietusgāzes gadījumā. Salīdzinot ar parasto ēkas lietus notekūdeņu novadīšanas sistēmu, vakuuma sistēmai ir nepieciešams ievērojami mazāk cauruļvadu un vietas, tāpēc, to izvēloties, paliek ievērojami vairāk brīvas vietas. Tas nozīmē, ka tas dod lielāku brīvību projektēšanā, ir ekonomiskāka uzstādīšanā un ekspluatēšanā. Mazākas materiālu izmaksas; ātra uzstādīšana; brīvība izvēlēties optimālo konstrukciju un efektīvi izmantot telpu; nepieciešams mazāk laika veicot sistēmas uzturēšanu, tie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc Geberit Pluvia risinājums tika pielāgots šim projektam.

Geberit Duofix zemapmetuma elementi tualetes podiem, pisuāriem un sienas jaucējkrāniem. Projektā ieviestās sistēmas ir īpaši uzticamas un veiksmīgi izmantotas gadu desmitiem, atbilst visstingrākajiem būvniecības standartiem, un novatoriskas testēšanas procedūras palīdz nodrošināt optimālu skaņas izolāciju. Geberit Duofix piedāvā daudz iespēju telpas dizaina izvēlē (dažādi elementu augstumi, plaša pogu izvēle, garākā garantija - 10 un 25 gadu garantija rezerves daļu piegādei). VANNAS

ISTABAS DIZAINS

Dušas notekas CleanLine. Projektā uzstādītās dušas notekas ir populāras mūžīgu dizaina līniju dēļ, tomēr CleanLine dušas notekcaurulēm ir arī vairāk neapstrīdamu priekšrocību: izstrādājuma garums tiek pielāgots telpas platumam, rūpnīcā uzstādītā hidroizolācijas membrāna nodrošina 100% blīvumu; pateicoties novatoriskām tehnoloģijām, šo produktu ir ārkārtīgi viegli uzstādīt – tikpat cik viegli kopt: atvērta novadīšanas virsma nodrošina, ka neuzkrājas netīrumi un baktērijas.

Piekaramie tualetes podi Geberit iCon. Modernā, bet nenovecojošā un universālā dizaina Geberit iCon vannas istabas kolekcija sniedz pilnīgu brīvību speciālistiem, kuri veido interjeru. ICon tualetes podi ir bez iekšējās apmales, tādēļ tie ir ārkārtīgi viegli tīrāmi, videi draudzīgi (higiēniski nomazgā 4/2 l režīmā, apkopei nav nepieciešami ķīmiski tīrīšanas līdzekļi), kas vēl vairāk atvieglo nevainojamu iekštelpu higiēnu. * Geberit iCon Rimfree® tualetes pods ir saņēmis “Plus X Award” balvu inovāciju, augstas kvalitātes, dizaina un funkcionalitātes kategorijās.

Pisuāri Preda. Godalgots dizains. Sabiedriskajās un daļēji publiskajās telpās ir ļoti svarīgi nodrošināt, lai pisuāru sistēma darbotos droši un uzticami, tāpēc visas Geberit pisuāru vadības sistēmas nodrošina augstu funkcionalitātes līmeni. Šie pisuāri ir nevainojama izskata, bez apmales. 0,5 litra - tik daudz ūdens nepieciešams pisuāra efektīvai un higiēniskai mazgāšanai, kas nodrošina atbilstību visaugstākajām Breeam prasībām. Vēl viena šo produktu priekšrocība ir viegla apkope. Droši vien ikviens ēkas administrators varētu pateikties ekspluatējot šādus produktus. Visa pisuāra apkope, gan vadības bloka, gan piekļuves sifona, tiek veikta neizjaucot produktu, kas ietaupa laiku un resursus, kā arī nav nepieciešams aizvērt citu produktu ūdens padeves vārstus, katram pisuāram ir autonoma ūdens bloķēšana, kas nozīmē, ka ēkā tiek uzturēts maksimāls sanitāro izstrādājumu lietotāju komforts.

Sensora izlietņu jaucējkrāni Piave. Eleganti bezkontakta pie sienas piestiprināmie jaucējkrāni, tīras izlietnes, optimālais jaucējkrāna augstums, lai jūs varētu ērti mazgāt rokas: tieši tādu attēlu bieži iztēlojas arhitekti, santehniķi, kas gatavo daļēji publisko sanitāro telpu projektus. Bezkontakta sienas jaucējkrānu priekšrocības ir acīmredzamas: visa izlietnes virsma ir atklāta, tāpēc izlietnes ir vieglāk tīrāmas; jaucējkrānus var ieprogrammēt ūdens taupīšanas režīmā; šādi jaucējkrāni ir ergonomiski mazgājot rokas - šo iemeslu dēļ Geberit Piave jaucējkrāni parasti tiek uzstādīti intensīvas apmeklēšanas objektos, biroju ēkās vai ēdināšanas iestādēs. Geberit jaucējkrāni var darboties no tīkla (230 v), no akumulatora un autonomas barošanas veidā izmantojot ģeneratora bloku. Šajā projektā izvēlētais enerģijas avots ir elektrotīkla enerģija. Šī opcija ir ērta jaunprojektētās ēkās, jo visas komunikācijas tiek projektētas iepriekš paredzot atbilstošos produktus, jo šī barošanas metode ir ērta arī ekspuatējot produktus, jo apkope šajā gadījumā ir minimāla. Citi varianti ir ērti, kad nav iespējas ierīkot elektrotīkla pieslēgumu - renovācija utt. Tas tikai paplašina arhitektu un klientu iespējas.

WC nolaišanas pogas Sigma 20 no nerūsējošā tērauda. Geberit ūdens nolaišanas pogas - jauna apļa formas interpretācija, kas pielāgojas mūsdienu tendencēm - graciozi apaļas formas. Pogas ir izgatavotas no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda ar integrētu ūdens taupīšanas divu tilpumu nolaišanas tehnoloģiju. Nerūsējošā tērauda pogas ir īpaši viegli tīrāmas, izturīgas, higiēniskas un mūžīga dizaina.

Cilvēkiem ar kustību traucējumiem pielāgots vannas istabas aprīkojums: WC rāmji, Duofix sērijas elements, kas paredzēts tieši cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Šis modelis ir šaurāks par standarta, no abām pusēm ir paredzētas vietas roku balstu piestiprināšanai, kas cilvēkiem ar kustību traucējumiem vannas istabā ļauj justies pēc iespējas ērtāk. Tualetes podi ar garumu 70 cm – arī nodrošina ērtu to lietošanu. Ergonomiskas izlietnes, kurām ne tikai jāatbilst prasībām, bet tām jābūt ērti lietojamām, to nodrošina Geberit Selnova Comfort produkti. Tiek izmantoti arī roku balsti, kas atvieglo būšanu vannas istabā, ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, ​​hromēti, atbilst prasībām un estētiski iekļaujas vidē.

VIESNĪCAS "CABIN" KOPENHAGĒNĀ

Kad Kalvebod Brygge rajonam Kopenhāgenā tika projektēta lielākā viesnīca Ziemeļvalstīs, par galveno AVK risinājumu piegādātāju Cabinn izvēlējās Geberit. Ar vairāk nekā 1200 numuriņiem divos torņos, tas bija sarežģīts būvprojekts ar ierobežotu darbam izmantojamu telpu, dažādām iesaistītajām disciplīnām un sarežģītām kanalizācijas sistēmām. No projekta sākuma līdz beigām Geberit sniegtie padomi nodrošināja veiksmīgu lielākās Ziemeļvalstu viesnīcas būvniecības procesu.

To mēs saucam par THE POWER OF LESS. Mazāk sarežģītības. Mazāk grūtību. Mazāk riska.

IZCILA KVALITĀTE ABĀS SIENAS PUSĒS

 • Geberit behind the wall
 • Geberit bathroom products

Izvēloties Geberit, iegūstat vienu projekta partneri, kurš nodrošina visus nepieciešamos rīkus un risinājumus, kas ļauj ietaupīt laiku, naudu, kā arī novērš riskus. Par to gādā nepārspētas, sienā iebūvējamas tehnoloģijas, tai skaitā, sanitārtehniskās un cauruļvadu sistēmas, kuras papildina visaugstākajai kvalitātei atbilstoša keramika.

Mēs to dēvējam par vienkāršības spēku. Pateicoties tam, varat rēķināties ar to, ka visos īstenošanas posmos – sākot no pirmā rasējuma un beidzot ar montāžas beigām – būs mazāk sarežģītu risinājumu, mazāk grūtību un mazāk riska.

KATRU IDEJU PADARIET PAR REALITĀTI

KO MĒS NODROŠINĀM:

 • CAD un BIM rasējumus
 • Viegli izmantojamus projektēšanas un plānošanas rīkus
 • Visaptverošus sanitāro telpu risinājumus sienas abās pusēs
 • Daudzus piemērus – iedvesmu jūsu projektiem
 • Tehniskās konsultācijas atbalstam projekta plānošanas un ieviešanas gaitā
 • Produktu klāstu jebkurai sanitārajai telpai
 • Lielisku klientu servisu ikdienas vajadzībām
 • Apmācības un seminārus

VIENKĀRŠĀKA IZBŪVE

KO MĒS NODROŠINĀM:

 • Vienu piegādātāju visu sanitāro telpu izbūvei
 • Uzticamas konsultācijas objektā
 • Savlaicīgas piegādes un ilgus garantijas termiņus
 • Kvalitatīvas sistēmas no tirgus līdera
 • Ilga rezerves daļu pieejamība ēku uzturēšanai
 • Savietojamības garantija sistēmām sienas abās pusēs
 • Droši rīki cauruļvadu sistēmu montāžai