Lai piedāvātu jums optimālu pakalpojumu, šī vietne izmanto sīkdatnes. Izmantojot mūsu mājas lapu, jūs izsakāt savu piekrišanu šai funkcijai. Vairāk informācijas var atrast mūsu privātuma politikā .

OK
Geberit Latvia

Ugunsdrošība ar Geberit

Izplatīšanās novēršana

Sadzīves instalāciju risks

  • Geberit ugunsizturības pārbaude Štutgartes Universitātes Materiālu testēšanas institūtā (MPA)

Nenodrošināti, ēkai viscaur ejoši vadi un caurules ļauj ugunij strauji izplatīties starp telpām un stāviem. Preventīvā ugunsdrošība to spēj novērst vai aizkavēt, lai pasargātu cilvēkus no uguns un dūmiem.

Sanitāro instalāciju risinājumi

  • Geberit izolējoša, uguni aizkavējoša starpsiena aizsardzībai pret ugunsgrēku
  • Uguni aizkavējoša starpsiena ar apstiprinātu Geberit GIS
  • Uguni aizkavējoša starpsiena ar apstiprinātām Geberit ugunsdrošības manšetēm

Geberit sistēmas atbilst attiecīgajām juridiskajām prasībām attiecībā uz ugunsdrošību, un šis fakts ir pierādīts. Pateicoties sistēmas tehnoloģijai, plānošanas un montāžas darbu apjoms ir samazināts līdz minimumam.

Geberit ugunsdrošības produkti

  • Geberit Duofix priekšsiena

Kombinācijā ar atbilstošu starpsienu Geberit Duofix, Geberit GIS un Geberit Sanbloc instalācijas sistēmas ir piemērotas, lai veidotu uguni aizkavējošu starpsienu līdz pat 90 minūtēm.

  • Geberit ugunsdrošības manšete RS90 Plus

Geberit ugunsdrošības manšete RS90 Plus novērš uguns izplatīšanos pa kanalizācijas sistēmu. Ugunsdrošības manšetē esošais materiāls karstuma ietekmē izplešas, pilnībā aizpildot izvades cauruli un tādējādi novēršot uguns izplatīšanos uz citiem stāviem un telpām.

  • Geberit griestu aizdare FSH 90 aizsardzībai pret ugunsgrēku

Geberit griestu aizdare FSH 90 piedāvā ērti lietojamu un uzticamu risinājumu ugunsdrošai griestu atveru aizdarei. Tā līdz minimumam samazina nepieciešamo darba apjomu un nodrošina ilgstošu uguns aizsardzību.