Neierobežota mobilitāte

Veidojot vannas istabas dizainu, neatņemams aspekts ir tālredzīga plānošana. Vairākām paaudzēm piemērotā Geberit Renova Comfort vannas istaba parāda, kā sīkas detaļas palīdz ilgtermiņā nodrošināt augstu dzīves kvalitāti. Tāpat tā parāda, cik labi var izskatīties bezšķēršļu un dažādiem vecumiem atbilstošs vannas istabas aprīkojums. Daudzie īpašie un komfortablie elementi piedāvā maksimālu patstāvību cilvēkiem ar ierobežotām kustību spējām.

Geberit Selnova Comfort

Geberit Selnova Comfort vannas istaba ērtākai bezšķēršļu piekļuvei
Lūdzu, attēlā izvēlieties informācijas punktu

Funkcionālas detaļas ar lielu ietekmi

Geberit izstrādājumi bezšķēršļu vannas istabām izceļas ne tikai ar savu izskatu, bet arī ar ērtu lietojamību jebkura vecuma cilvēkiem. Tie ietver dažādus risinājumus grīdas līmeņa dušām, elektroniski vadāmus izlietnes maisītājus un tualetes podu tālvadības risinājumus. Tādējādi vannas istaba jau šodien ir piemēroti aprīkota nākotnei.

Par grīdas līmeņa dušas risinājumiem
Par tualetes podu tālvadības risinājumiem

Tualetes poda iebūvēšana drošā un ērti pieejamā veidā

Geberit Duofix īpašais bezšķēršļu elements pie sienas stiprināmiem tualetes podiem
Geberit Duofix tualetes podi ar regulējamu augstumu

Pie sienas stiprināmu tualetes podu montāžas sistēmas Geberit Duofix bezšķēršļu montāžas elementi ir ideāli piemēroti cilvēkiem ar ierobežotām kustību spējām. Tievie elementi nodrošina standartu prasībām atbilstošu atbalsta elementu un rokturu uzstādīšanu jebkurā montāžas situācijā un tualetes poda augstuma noregulēšanu 70 cm lielā diapazonā atbilstoši ratiņkrēslu vajadzībām. Elementi ar augstuma regulēšanas iespējām nodrošina pielāgojamību jebkurā laikā ērtai un ratiņkrēsliem draudzīgai lietošanai. Piedāvājums ir papildināts ar montāžas elementiem, kuriem ir integrētas balsta elementu un rokturu piestiprināšanas iespējas, lai tos varētu uzstādīt ātri, vienkārši un statiski.

Domāt par nākotni jau plānošanas laikā ir lietderīgi, jo bez šādām montāžas plāksnēm vēlāka rokturu uzstādīšana parasti ir laikietilpīgs un dārgs process.

Izmantojot sienas tualetes podiem paredzēto Geberit Duofix montāžas elementu ar regulējamu augstumu, sēdriņķa augstumu var brīvi pārvietot 8 cm diapazonā, neaiztiekot priekšsienu. Lielākam komfortam un ērtākai pielāgojamībai.