LABĀKA VANNAS ISTABA, LABĀKA DZĪVEKAS JUMS LIEKAS SVARĪGS VANNAS ISTABĀ?

Geberit par mērķis ir ilgtermiņā uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, izmantojot inovatīvus sanitārtehniskos produktus Lai izprastu mūsu produktu gala lietotāju īpašās vajadzības, mēs Eiropā veicām īpašu pētījumu. Pētījumā mēs identificējām sešas galvenās lietotāju prasības — tīrību, lietošanas ērtumu, komfortu, telpas optimizāciju, dizainu un vides pieejamību. Geberit izstrādā un nodrošina produktus un risinājumus, kas pilnā mērā atbilst šīm prasībām. Ko no vannas istabas sagaida tās lietotāji?

ATRODIET VANNAS ISTABU EKSPOZĪCIJU SAVAS DZĪVESVIETAS TUVUMĀMĒS LABPRĀT SNIEDZAM ARĪ KONSULTĀCIJAS OBJEKTOS

Klienti vannas istabas ekspozīcijā

Kādas mūsu vannas istabu ekspozīcijas apmeklējums ir ideāls veids, kā klātienē iepazīties ar Geberit vannas istabas produktu sērijām, saņemt mūsu speciālistu konsultācijas un ieraudzīt Geberit produktu priekšrocības visās niansēs. Lozungs “Design Meets Function”— runā pats par sevi. Iepazīstieties ar mūsu produktiem, to iedvesmojošo dizainu un viedajām funkcijām. Pateicoties mūsu produktiem, katrs vannas istabas apmeklējums kļūst par kaut ko īpašu.

Mēs ļoti rūpējamies, par mūsu klientu prasību izpildi. Neatkarīgi no tā, vai par svarīgāko aspektu uzskatāt tīrību, lietošanas ērtumu, komfortu, telpas optimizāciju, dizainu vai pieejamību, mums ir tam nepieciešamie produkti.

Tuvāko vannas istabas ekspozīciju atrodiet vietnē