Mazāk šķēršļu piekļuveivannas istabā

Geberit Cleanline

Vienkārši pieejami viena līmeņa risinājumi vannas istabām – ikvienam, kas meklē universālu dizainu, neatkarīgi no vecuma un vajadzībām.

Brīva pārvietošanās dzīvoklī un, jo īpaši, vannas istabā ir būtisks aspekts, kas ir jānodrošina jau plānošanas laikā. Vecumam atbilstošas konstrukcijas sniedz priekšrocības visiem, arī bērniem un cilvēkiem ar traucējumiem. Izplānotas vannas istabas iekārtas un izkārtojums var būtiski ietekmēt labsajūtu ilgtermiņā. Tieši tādēļ neatkarīgi no faktiskā vecuma ir lietderīgi konsultēties un runāt par šo tēmu vannas istabu izpētes un plānošanas laikā. Ieguldījums jaunā vannas istabā jāīsteno, domājot ilgtermiņā. Šī iemesla dēļ mēs izstrādājam risinājumus, kas ilglaicīgi palīdz atvieglot cilvēku ikdienas dzīvi, nodrošinot neierobežotu mobilitāti.

Better bathrooms, better lives

Interesanti elementi un inteliģentas funkcijas plašākai bezšķēršļu piekļuvei

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba