Pārdomāta vannas istabas renovācija

Vannas istabas renovācija var būt izmaksu ziņā dārgs pasākums, tādēļ šādas darbības ir rūpīgi jāizplāno un ir jāapsver ilgtspējīgu izstrādājumu uzstādīšana. Tie nodrošinās, ka vannas istaba ilgāku laiku sniegs baudījumu.

Pārpildīta vannas istaba ar grīdas tualetes podu un redzamu skalojamo kasti pirms pārbūves
Pie sienas stiprināms tualetes pods harmoniskam vannas istabas iekārtojumam

Mūsu piemēros ir parādīts, kā veca un pārpildīta vannas istaba tiek pārveidota par sakoptu un mierpilnu telpu.

Vieta ir ekskluzīvs aspekts

Izvēloties tikai jaunos pie sienas stiprināmos tualetes podus un izlietnes ar atbilstošu izlietnes plauktu, vannas istaba izskatīsies ievērojami sakoptāka un tīrāka. To cita starpā nodrošina brīvā vieta, kas tiek iegūta zem tualetes un mazgāšanās zonas un kas vannas istabai optiski liek izskatīties lielākai.

Tīrība rada labsajūtu

Labi izveidotā vannas istabā svarīgas ir ne tikai formas un krāsas, bet arī higiēnas un tīrības jautājumi. Ļaujot notīrīt stūrus un malas, kā tas, piemēram, ir iespējams pie sienas stiprināma tualetes poda gadījumā, tiek samazināts parasti sarežģīti tīrāmo netīrumu uzkrāšanās vietu skaits. Pavadot mazāk laika tīrīšanas darbos, jums atliek vairāk laika vannas istabas baudīšanai.

Atbilstošs dizains

Iegādājoties jaunu dīvānu, jūs raugāties, lai tas iederētos dzīvokļa interjerā. Moderni ir nodrošināt vienotu tualetes poda, izlietņu un vannas istabas mēbeļu izskatu. Dizains ir kā punkts uz i, lai radītu ideālu apkārtējo vidi, kā arī tas izpilda citas prasības, piemēram, attiecībā uz tīrību, komfortu vai lietošanas ērtumu.

Vannas istabas izstrādājumi

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba