Izvēle par labu vannai

Balta vanna Geberit Soana

Tendence nemelo: Dušas, jo īpašigrīdas līmeņa dušas,ir metušas izaicinājumu vecajām labajām vannām. Gandrīz tādā pašā tempā, kā dušas iegūst popularitāti, vannas zaudē savu atzinību.

Taču patiesībā neviens cits sanitārtehniskais izstrādājums nav konkurents vannai. Tās ir labsajūtas oāzes simbols, un vistiešākajā nozīmē atspoguļo rūpes par ķermeni. Kleopatra gāja piena vannās, viņa nenoskalojās ar pienu dušā.

Citi, kurus nesauc Kleopatra un kuriem ir tikai viena vannas istaba, nekļūdās, izvēloties pārbaudītas vērtības – vannu ar dušas galvu un dušas sānu sienu. Ja jums ir vairāk vietas, protams, risinājumu klāsts arī ir plašāks, un ir vērts apsvērt arī brīvi stāvošas vannas ierīkošanu.

Taču uzmanieties:Vairāk vietasnenozīmē, ka uzreiz nepieciešams iegādāties lielāku vannu. Tā nav sakritība, ka standarta vannas izmēri ir 175 cm garumā un 70 vai 75 cm platumā. Vannai ir jābūt pielāgotai jūsu ķermeņa uzbūvei un jāpieguļ jums kā cimdam.

Vēl viena detaļa, kam noteikti jāpievērš uzmanība, lai nodrošinātu efektīvu darbību ilgtermiņā, ir noteces novietojums. Vannas izraudzīšanās laikā (tikpat svarīgi, kā uzmērīt jaunu kurpi) ir jāraugās, lai tā nekādā veidā netraucētu un nevarētu sabojāt vannošanos.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba