Šeit ir patīkami pasēdēt

Ir dienas, kad pašsajūta ir slikta. Trūkst spēka, un ir sajūta, ka nav iespējams nostāvēt uz savām kājām. Vai esat tā juties? Bieži vien tas ietekmē ne tikai jūsu pašsajūtu, bet apgrūtina arī tādas darbības kā, piemēram, iešanu dušā.

Geberit vannas istaba ar sēdekli

Sēdeklis dušā

Mainīgas intensitātes ūdens strūkla dušā dažreiz var paveikt īstu brīnumu.

Grīdas līmeņa dušu grīdas optimizēšana, kā arī dušas sēdekļa uzstādīšana ļauj jums uzlabot komfortu un drošību dušas zonā. Pēc pieprasījuma dušas sēdekli var uzstādīt fiksētā pozīcijā, ar augstuma regulēšanas iespēju vai kā mobilu ievietojamo risinājumu. Tie ir viegli un, pateicoties iebūvētajam locīšanas mehānismam, neaizņem daudz vietas. Šādos gadījumus varat izmantot arī pret apgāšanos nodrošinātu krēslu, ja vien tas ir paredzēts lietošanai mitrās vietās.

Duša ar flīzētu sēdekli

Krēsls var būt ļoti praktisks.

Silto dušas ūdeni ir ļoti patīkami izbaudīt sēdus stāvoklī, kā arī krēslu dušā var ērti izmantot par kāju paliktni, piemēram, lai noskūtu kājas vai veiktu Kneipa procedūru ar siltu un aukstu ūdeni.

Jāatzīst, ka dizaina ziņā dušas krēsls vai sols nav īpaši pievilcīgs elements. Taču dušā iebūvēts sols ir ideāla alternatīva standarta krēsliem un soliem. Pateicoties saderīgajam materiālam un krāsu izvēlei, to iespējams lieliski integrēt esošajā dizainā, lai iegūtu papildu vietu sēdēšanai vai mazgāšanās piederumu novietošanai.

Konsultācija pie pārstāvja

Ja jums dušā ir nepieciešams krēsls vai sols, mēs iesakām pieteikties konsultācijai pie tuvākā pārstāvja. Tādējādi iegūsiet visu nepieciešamo informāciju.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba