Ko iesākt ar krāmiem?

Kur jāatrodas zobu birstei? Kā ieviest kārtību vannas istabā un novietot ikdienā lietotos priekšmetus tā, lai tiem varētu brīvi piekļūt? Šie ir būtiski jautājumi, uz kuriem atbildes meklē mūsu izstrādājumu veidotāji. Mēs veicām praktisku pārbaudi. Divu emuāru autores parāda, kur vannas istabā viņas ideālajā gadījumā glabātu galvenos ķermeņa kopšanas produktus, zobu birsti un citus būtiskus priekšmetus. Turklāt tas jāizdara tā, lai pietiktu vietas visai ģimenei, un arī gadījumā, ja mājās dzīvo vairākas personas, vannas istabas mēbeles nodrošinātu kārtību un strukturētību.

Geberit Option spoguļskapji

Risinājumam jābūt praktiskam

Emuāra“Fräulein Ordnung”organizēšanas speciāliste Denīze Kolkjuhona (Denise Colquhoun) parāda, kur vannas istabā viņa novietotu svarīgākās lietas. Viņas devīze: novietojumam jābūt praktiskam, taču arī lieliski jāizskatās. Tādēļ visi priekšmeti tiek novietoti spoguļskapjos un vannas istabas mēbelēs, kur tie estētiski labi izskatās. Tādējādi viņas ģimenē viss atrodas pa rokai.

Skaistumkopšanas produkti jānovieto redzamā vietā

Skaistumkopšanas emuāra veidotājaiŠtefijai Hidberei (Steffi Hidber)viss ir skaidrs: novietojumam jābūt ne tikai praktiskam, bet arī patiešām izmantojamam. Piemēram, dušas želejas ir ļoti praktiskas, taču nav īpaši dekoratīvas. Tādēļ tās ir jāievieto skapī. Savukārt vates spilventiņi lieliski izskatās traukā, un tie ir jānovieto ārpusē. Viņai patīk dekoratīvie elementi.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu