Skopums nav modē

Tai jābūt sapņu vannas istabai. Iedvesmojošas idejas šādam projektam ir pieejamas smalkos žurnālos, vietnēs Pinterest un Instagram. Taču sapņot par jaunu vannas istabu ir pavisam vienkārši, bet izplānot un izbūvēt to realitātē ir sarežģīti. Lai samazinātu izmaksas, bieži vien jaunie būvnieki izvēlas kompromisus. Vēlāk gan to var nākties rūgti nožēlot. Piedāvājam jums pāris norādes, kā no tā izvairīties.

Sigma50 un Sigma21 – jaunas metāla krāsas
Plaša noskalošanas paneļu izvēle

Visa pamatā ir kvalitāte
Veicot rūpīgu budžeta plānošanu un izmantojot labu iedvesmas avotu, piemēram,Geberit vannas istabas plānotāju,jaunie būvnieki savlaicīgi var iegūt atbildes uz dažādiem interesējošajiem jautājumiem.
1. norāde. Kārtīgi izplānojiet telpu un izvērtējiet budžetu.

Starp vēlmēm un īstenību
Ja pamata apstākļi ir skaidri, sanitārtehniskie uzņēmumi vai arhitekti palīdz izveidot optimālu priekšlikumu, pamatojoties uz vēlmju plānu.
2. norāde. Jums palīdzēs, ja līdzās būs pieredzējis un kompetents partneris.

Atļauts pieskarties

Vannas istabai jābūt ne tikai pievilcīgai, bet arī funkcionālai. Smalki žurnāli, Pinterest un Instagram var likt domāt, ka vannas istabas izstrādājumiem ir liela vērtība, lai gan patiesībā tiem šādas vērtības nav.

3. norāde. Apskatiet produktus vannas istabas aprīkojuma veikalu un salonu ekspozīcijās, pārliecinieties, ka tie ir kvalitatīvi, un tikai pēc tam pieņemiet lēmumu.

Ja kvalitāte ir atbilstoša un ražotājs ir izpildījis savus solījumus, tad lietotājs var ilgi priecāties par savu sapņu vannas istabu.

Vēl pēdējais bezmaksas padoms. Visu, kas uzstādīts aiz sienas, sākot no caurulēm līdz noskalošanas tvertnei, ir grūti salabot vai nomainīt. Tāpēc esiet modri un iegādājieties kvalitatīvas lietas.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba