TIEŠI ZEM JUMTA NOVIETOTAS VANNAS ISTABAS

Ja vannas istaba atrodas tieši zem jumta, parasti ir nepieciešama rūpīgāka plānošana. Taču sapņu vannas istabu ir iespējams izveidot arī bēniņos. Plānojot telpu, jumta kores daļu var izmantot kā stilistisku elementu, bet iespējamās nelielās platības sagādātās neērtības var mazināt, izmantojot vietu taupošu aprīkojumu, praktiskus piederumu glabāšanas risinājumus un piemērotas sanitārtehniskās tehnoloģijas.

LABS DIZAINS IR PUSE NO UZVARAS

Plānojot tieši zem jumta novietotu vannas istabu, jau iepriekš uzdodiet sev šādus jautājumus:

  • Kādi telpas augstumi vannas istabā būs sastopami?
  • Kur būtu jānovieto klozetpods, duša un izlietne?
  • Kā būtu iespējams maksimāli izmantot pieejamo telpu? Kādu papildu aprīkojumu būtu nepieciešams uzstādīt?
  • Vai telpā ir kādas īpatnības, kuras būtu jāmaskē vai jāizceļ?
  • Vai telpā ir jumta sijas vai atbalsta kolonas, kuras varētu izmantot kā dekoratīvus elementus?

RENOVĀCIJAS PIEMĒRS: “OPERĀCIJA — BĒNIŅI”

1953. gadā celta vienģimenes māja ir ideāli piemērota jaunai ģimenei. Bēniņi ar tajos izbūvēto atsevišķo tualeti, kuras platība ir 1,5 kvadrātmetri, ir kalpojuši kā ideāla bērnu rotaļistaba. Tagad bēniņus izmanto visa ģimene. Geberit ONE izlietnes ar izlietnes skapjiem, kas piedāvā daudz vietas dažādu mantu glabāšanai,šajā vannas renovācijā ieņem svarīgāko vietu. Klozetpods ar neiebūvētu tvertniir ļoti praktisks un vietu taupošs risinājums. Klozetpoda bidē funkcija uzlabo labsajūtu.

RENOVĀCIJAS LAIKĀ ĪPAŠA VĒRTĪBA IR JĀPIEVĒRŠ ŠĀDIEM ASPEKTIEM:

Krāsu izvēle: Šajā krāsu shēmā tika izmantotas gaišas krāsas, piemēram, balta un dažādi pelēkie toņi. Tumšām krāsām mēdz būt nomācošs efekts, un tas vannas istabas, kurām ir zemi griesti, vizuāli padara vēl mazākas.

Flīžu izvēle: Mazās vannas istabās efektīvāks risinājums ir liela izmēra flīzes, jo tām ir mazāk šuvju. Pateicoties tam sienas un grīdas izskatās gan plašākas, gan kārtīgākas. Lai pilnīgi izvairītos šuvēm, vannas istabas virsmas var veidot, izmantojot modernus dekoratīvos paneļus vai ūdeni atgrūdošas betona krāsas.

Skaidri izteiktas konstrukcijas: Viegli kopjamas un eleganta dizaina virsmas telpā rada miera un atvērtības gaisotni. Turklāt pietiekami daudz vietas dažādu piederumu glabāšanaine tikai palīdz uzturēt kārtību, bet arī ļauj justies ērtāk.

Gaisma ietekmē telpas lieluma uztveri: Dienasgaismas pieejamība vienmēr ir priekšrocība. Funkcionāli gaismas avoti un dekoratīvai apgaismojuma akcenti var darīt brīnumus gan vannas istabā, kurās ir dabīgās gaismas avoti, gan arī vannas istabās, kurā tādu nav. Pareizā veida gaisma telpai liek izskatīties lielākai, nekā tā ir, tādēļ ir vērts ziedot laiku unikāla apgaismojuma koncepcijas izstrādei.

Piemērots aprīkojums un sanitārtehniskās tehnoloģijas: Vannas istabās, kurās ir jumta kore, lielākais izaicinājums ir vannas istabas keramikas un mēbeļu izvietojums. Vislabākais risinājums irask lūgt sanitārtehnisko risinājumu speciālistu padomu, jo viņi labi pārzina vannas istabām piemērotos telpu taupošos un inteliģentos risinājumus.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Četri Geberit Stories attēli

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba