DUOFRESHNEPATĪKAMO AROMĀTU NOSŪCES BLOKS

Nepatīkami aromāti tualetē ir plaši sastopama problēma. Pastāv dažādas metodes nepatīkamo aromātu likvidēšanai, sākot no vīraku dedzināšanas un gaisa atsvaidzinātāju izsmidzināšanas, un beidzot ar vienkāršu loga atvēršanu. Patiesību sakot, mēs faktiski nekad neapstājamies, lai padomātu, kāda ir dažādu smaržu loma mūsu ikdienas dzīvē. Kaut kādu reakciju izsauc pat vismazākā smarža, tātad mūsu smadzenes saista svaigas smaržvielas ar patīkamām sajūtām.

Gaisa atsvaidzinātāji tikai īslaicīgi nomaskē nepatīkamos aromātu, bet pa atvērtiem logiem ieplūst auksts gaiss, taču Geberit DuoFresh moduļa lietošanai nav nekādu nevēlamu blakusparādību. Jau klozetpodā notiekošai nepatīkamo aromātu nosūcei ir daudzas priekšrocības. Tā ieslēdzas automātiski, tiklīdz kāds apsēžas uz klozetpoda. Nepatīkamie aromāti tiek nosūkti tieši no klozetpoda un pēc attīrīšanas filtrā gaiss nonāk atpakaļ telpā. Geberit DuoFresh modulis ir viegli uzstādāms jebkurai Sigma tvertnei, un to ir iespējams kombinēt ar gandrīz jebkuru Sigma skalošanas taustiņu paneli.

Geberit DuoFresh modulis ne tikai novērš nepatīkamus aromātu, bet arī piedāvā veselu virkni inteliģentu funkciju. Piemēram, pēc izvēles iebūvējams sensors konstatē, kad kāds tuvojas klozetpodam un automātiski aktivizē nepatīkamo aromātu nosūces bloku. Turklāt LED orientācijas apgaismojums automātiski ieslēdzas, lai nodrošina ērtāku tualetes apmeklējumu naktī.

Geberit Sigma50 izpildmehānisma plāksne

DAUDZ SVAIGA GAISA AR VIEGLI ĪSTENOJAMU MONTĀŽU

Vai jūs vienmēr esat vēlējies baudīt no nepatīkamiem avotiem brīvu tualeti, bet neesat vēlējies īstenot plašu renovācijas projektu? Varbūt savu sapņu vanna istabu plānojat tieši tagad? Abos gadījumos Geberit DuoFresh modulis ir ideāls risinājums.

Uz skalošanas taustiņu paneļiem