Lietotājam draudzīga vannas istaba | Geberit UAB Latvijas filiāle

Ērtāka lietojamība vannas istabā

Intuitīvi un vienkārši lietojami izstrādājumi – ikvienam, kas pēc vannas istabas renovācijas vai pārbūves vēlas justies pārliecināti, izbaudot optimālu funkcionalitāti.

Vannas istabas sanitārajiem izstrādājumiem jābūt ērti lietojamiem. Ikdienas darbībām vannas istabā ir jābūt maksimāli mierīgām un intuitīvām. Izstrādājumi, kuru lietošanai ir nepieciešams izlasīt neskaitāmas rokasgrāmatas vai kas ietver sarežģītas un grūti uzturamas tehnoloģijas, izraisa dusmas, aizkaitinājumu un stresu, kā arī prasa daudz naudas un laika. Tādēļ mēs radām risinājumus, kas ir vienkārši lietojami, uzticami un nav sarežģīti uzturami.

Better bathrooms, better lives

Interesanti elementi un inteliģentas funkcijas ērtākai lietošanai

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā