Atvērtās dušas – gandrīz kā paradīzē

Grīdas līmeņa dušas šobrīd ir ļoti pieprasītas. Tās izskatās eleganti un rada plašas telpas sajūtu. Lai šīs dušas būtu arī praktiskas un komfortablas, plānošanas laikā ir jāņem vērā vairāki aspekti.

Grīdas līmeņa dārza duša

Netaupiet uz atdalošo sienu

Vienmēr ir pārsteidzoši redzēt, cik tālu no pašas dušas zonas spēj nonākt izsmidzinātais ūdens. Jo īpaši gadījumos, kad atdalošajai sienai ir pažēlota nauda. Tad pēc patīkamās dušas baudīšanas ir jāveic daudz nepatīkamākā grīdas žāvēšana. Šī iemesla dēļ tā dēvētajām walk-in dušām bez durvīm ir ieteicams uzstādīt tik lieludušas atdalošo sienu,cik atļauj konkrētās telpas izmēri. Jo platāka ir caurspīdīgā atdalošā siena, jo lielāku telpas daļu tā pasargā no izsmidzinātā ūdens.

Lieki neriskējiet

Grīdas līmeņa dušas plānošanā galvenie aspekti ir grīdas tips un noteku novietojums. Cilvēki, kuriem ir gadījies paslīdēt dušā, zina, cik būtiska ir tāda grīdas virsma, kas palīdz noturēties kājās arī tad, ja virsma ir ziepjaini slapja. Turklāt, tā kā nevienam nepatīk stāvēt uz notekas, mēs piedāvājam tās ierīkot pie sienas vai arī tieši sienā.

Ģimenes vannas istabās var sakrāties dažādi šampūni un mazgāšanās līdzekļi, kas mētājas kaut kur dušas tuvumā. Šādā gadījumā praktiski var palīdzēt sienas niša, kurā novietot dažādas pudelītes un burciņas. Tādējādi nekas vairs nemaisīsies pa kājām – arī telpas uzkopšanas laikā.

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu