Bezšķēršļu piekļuve visiem mājas iemītniekiem | Geberit UAB Latvijas filiāle

ČETRKĀJAINĀ DRAUGA DUŠOŠANA

Labs siets aizsargā sifona dušas paliktni pret zāles stiebriem un suņu spalvām

Suņu īpašniekiem šī situācija ir pārāk labi zināma. Ja jūsu četrkājainais mīlulis ir aizrautīgi spēlējies pļavā vai ceļa malā, mīluli pavisam noteikti vajag kārtīgi mazgāt. Vienkāršākais veids, kā atbrīvoties no dubļiem un netīrumiem, ir nomazgāt suni vannā vai dušā. Taču mājdzīvniekiem bieži vien nepatīk ne viena, ne otra metode, un viņi labprātāk vēlas bēgt, nevis dušoties.

Maziem un viegliem dzīvniekiem vanna ir ideālais risinājums mierīgai mazgāšanai. No tās suns nevar vienkārši aizbēgt, un īpašnieki suni var viegli noskalot. Taču, ja suns ir lielāks un smagāks, ir gandrīz neiespējami to droši iecelt vannā un izcelt no tās. Turklāt šādā gadījumā suns var arī neatļauti izlēkt no vannas, radot apdraudējumu sev un īpašniekam.

Līdz ar to šie netīrie četrkājaiņi jāmazgā dušā. Pavisam vienkārši to ir izdarīt, jamājās irgrīdas līmeņa duša. Tai nav nevienas malas, kas traucētu brīvai piekļuvei. Tad atliek vien teikt: marš uz dušu!

Lai novērstu noteku nosprostošanos, pirms mazgāšanas vajadzētu noņemt lielākos netīrumus, piemēram, lapas. Pēc tam pret zāles stiebru un suņu spalvu iekļūšanu notekā aizsargā siets. Geberit dušas notekās ir iebūvēts filtrēšanas ieliktnis, kas novērš noteku nosprostošanos. Līdz ar to, nekas vairs neliedz mājdzīvniekiem baudīt ūdens priekus.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu