Individuālas vannas istabas iekārtošanas norādījumi

Pārveidojiet veco par jaunu - tas ir triks, lai atjaunotu vannas istabu. Kādus priekšmetus var izmantot atkārtoti, lai radītu unikālus dizaina elementus, kas piešķirs individuālu akcentu vannas istabai un būs praktiski? Mums ir daži ieteikumi.

Īpašs koka tualetes papīra turētājs
iCon vannas istaba, kur kāpnes tiek izmantotas kā dvieļu turētājs

Lai radītu jaunu atmosfēru, jums ne vienmēr ir jāatjauno visa vannas istaba. Dažreiz sīkas nianses var radīt ievērojamu efektu. Skaistas detaļas tāpat kā jauni dekoratīvie elementi var piešķirt vannas istabai pavisam citu atmosfēru.

Atkārtotas izmantošanas galvenā ideja ir pārveidot nederīgus un nelietojamus priekšmetus, piešķirot tiem jaunu funkciju vai izskatu, un šī kustība jau vairākus gadus liek cilvēkiem savās mājās izpausties radoši. Tieši šīs kustības dēļ populāri kļuva dīvāni un citas mēbeles, kas veidotas no standarta koka eiropaletēm.

Šādi radoši risinājumi var noderēt arī vannas istabā. Atbilstoši apstrādājot vecas kāpnes, jūs varat iegūt lielisku dvieļu turētāju var drēbju plauktu. Veca kaste var kļūt par modernu veļas grozu.

Dari pats vannasistabā

Priekšmeti, no kuriem negribam šķirties un kurus var pārveidot par dizaina elementiem, arīdzan veicina ilgtspējas principu ievērošanu jūsu mājās. Vecs krēsls, kas vairs nav piemērots lietošanai ēdamistabā, atsevišķos stilos var tikt izmantots kā drēbju plaukts vannas istabā. Starp citu: izmantojot nedaudz slīppapīra, krīta krāsas un bezkrāsainu laku vai koka vasku galējai apstrādei, jūs varat piešķirt jaunu izskatu koka priekšmetiem.

Citi praktiski piemēri atkārtotai priekšmetu izmantošanai vannas istabā

  • Stikla burka izmantota kā ziepju dozators
  • No augļu kastēm, kas nokrāsotas citā krāsā, ir izveidots dvieļu skapis
  • Glāzes, tvertnes un spaiņi jaunā veidolā padarīti par mūsdienīgiem stila elementiemGlabāšanas kastuizmantošana
  • Izmantojiet tukšas pudeles un tamlīdzīgus traukus kā vāzes

Radošumam nav robežu, tādēļ, iespējams vēlāk kāds priekšmets, ko esat atzinis par nederīgu, atgriezīsies vannas istabā, pildot jaunas funkcijas.

Vannas istabas izstrādājumi

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba