LIECIET SAVAI VANNAS ISTABAI MIRDZĒT

Metāls vienmēr izskatās lieliski — gan matēts, gan pulēts. Izmantošanai dzīvojamajās telpās un vannas istabās tagad ir pieejami zelta, misiņa, vara un citu metālu toņi.

Mēbeles, aksesuāri, lampas un sienas materiāli ar metāla spīdumu ir kļuvuši par teju obligātu elementu, kas atdzīvina jaunākās interjera dizaina koncepcijas. Metāls ne tikai kalpo kā greznuma elements, bet arī papildina dažādas krāsu un materiālu kombinācijas, tās nemanāmi sapludinot, neatkarīgi no dizaina.

UZMANĪBU PIESAISTOŠI METĀLISKI EFEKTI

Kas attiecas uz metāla elementiem, papildus siltiem zelta toņiem ļoti plašu popularitāti dažādos minimālisma dizainos ir guvuši arī melna hroma un sarkanīga zelta toņi.

Kā jau daudzos gadījumos, jautājums ir par pareizā līdzsvara atrašanu. Vienas un tās pašas telpas dizainā vajadzētu atturēties no dažādu metāla toņu izmantošanu, lai novērstu nesaskaņotību un pārspīlējumus. Turpretim dažādu virsmas faktūru kombinācijas var veidot intriģējošu un tomēr harmonisku kopiespaidu. Jāizvairās arī no dažādu metālisko krāsu kombinēšanas ar hroma krāsu, jo hromam ir tendence dominēt jebkurā telpā, ieskaitot vannas istabu, un tas nemaz nav tik neitrāls, kā mēdz domāt.

HARMONIJAS RADĪŠANA

“Sākotnēji iecienīta opcija moderna metāliska akcenta izveidei vannas istabā bija zelta krāsas jaucējkrāni. Jaucējkrāni ir ļoti svarīgs vannas istabas elements, tādēļ Geberit, lai pieskaņotos dizaina koncepcijai, piedāvā dažādu metāla toņu skalošanas taustiņu paneļus un dušas kanālus. Tie visi kalpo kā ideāls noslēdzošais elements harmoniska izskata vannas istabā”, skaidro Geberit jaucējkrānu un vadības ierīču produktu līnijas vadītājs Daniels Raissle (Daniel Raissle).

KONCENTRĒŠANĀS UZ VISAPTVEROŠU EFEKTU

Mūsdienu vannas istabas dizaina tendencēm ir raksturīga koncentrēšanās uz tumšām krāsām un dabiskām vai akmens materiālu virsmām, piemēram, valriekstam, slāneklim vai betonam raksturīgo izskatu, un metāla akcenti ir ideāls šāda dizaina papildinājums. Ir vērts atcerēties, ka tieši detaļas piešķir telpai tai raksturīgo sajūtu, identitāti un individualitāti. Jaucējkrāni, skalošanas taustiņu paneļi, dušas kanāli, spoguļi un ziepju dozatori konsekventās metāla krāsās sasaista dizaina elementus, rada harmonisku efektu un padara vannas istabas daudz mājīgākas, tā izpildot svarīgu mūsdienās pastāvošu prasību.

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Četri Geberit Stories attēli

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba