SVAIGS KRĀSAS SLĀNIS VANNAS ISTABAI

Pagājušā gadsimta 70-tajos un 80-tajos gados populāras bija mežonīgai dabai raksturīgās krāsas, taču tagad par dominējošo krāsu vannas istabā atkal ir kļuvusi baltā krāsa. Balta krāsa simbolizē tīrību un jau izsenis ir bijusi klasiska krāsa daudzās vannas istabās, kur tā ir bijusi flīžu, sienu un keramikas krāsa. Taču pilnīgi baltas vannas istabas aiziet pagātnē. Tagad klienti vannas istabā vēlas izjust mājīgu atmosfēru, kuru veido arī izmantojot dažādus krāsu toņus.

Māju un dzīvokļu īpašnieki lielu uzmanību pievērš aprīkojuma izturībai un estētikai, jo lielākā daļa vannas istabu tiks izmantotas 20 līdz 30 gadus, un kalpošanas laikā tiks renovētas tikai vienu reizi, vai varbūt pat nevienu. Tas arī izskaidro, kādēļ baltie toņi nav pilnīgi izgājuši no modes. Dominējošā vannas istabas keramiskā aprīkojuma krāsa joprojām ir balta, jo tā ir viegli kombinējama ar daudzām citām krāsām, un tā ātri neapniks.

SVAIGUMS UN GAISMA

Krāsu ventilators ar pasteļtoņiem

Mūsdienās vannas istabas sienas bieži krāso, piemēram, bēšā, gaiši pelēkā vai pulvera krāsā. Neitrālas krāsas nodrošina modernu un nenovecojoši elegantu pieskārienu. Turklāt kombinācijā ar šādām krāsām baltās izlietnes un klozetpodi izskatās īpaši izsmalcināti.

Santehnikai un vannas istabas keramikai mēs iesakām izvēlēties klasiskas formas un krāsas, bet sienām — siltas krāsas. Atcerieties: Mazāk ir vairāk. Nemēģiniet kombinēt pārāk daudzus dažādus toņus. Pārāk liela toņu bagātība ne tikai izskatās nepievilcīgi, bet arī rada nomācošu un nekārtīgu iespaidu.

Krāsainus akcentus vienmēr var izveidot, izmantojot dekoratīvus elementus un piederumus, kas ir lēti un viegli nomaināmi.

KRĀSAS, KAS LIEK JUSTIES LABI

Pasteļu toņi īsumā
  • Smilšu toņi un citi vienkārši toņi rada siltuma sajūtu. Tie līdzsvarojoši ietekmē gan acis, gan prātu, radot miera un harmonijas sajūtu.
  • Pelēkie toņi: Pelēkajai krāsai ir visdažādākie toņi — brūnās krāsas pievienošana pelēko krāsu padara siltāku, bet zilās krāsas pievienošana — vēsāku. Pelēkos toņos veidotā vannas istabā labi iekļaujas sarkani, dzelteni vai tirkīza krāsas piederumi.
  • Pasteļkrāsas: Gaiši zils, rozā, piparmētru un tiem līdzīgi toņi telpai piešķir vieglumu un patīkamu gaisotni. Pasteļtoņu skaistums izpaužas apstāklī, ka tie vienmēr ir harmonijā ar baltu keramiku.

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Four images of the Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba