Tīrība pat vistālākajā stūrītī

Noskalošanas paneļa Geberit Sigma20 tīrīšana

Vannas istabā būtiska nozīme ir elegantam dizainam un pārdomātām funkcijām. Taču lietotājam pats svarīgākais aspekts ir tīrība. Veicot dažas vienkāršas darbības, vannas istaba kļūs mirdzoši tīra.

 • Viegla piekļuve
  Kastēs ievietotus ķermeņa kopšanas priekšmetus var viegli pārvietot. Tādējādi jūs iegūstat brīvas virsmas, ko varat ātri un vienkārši notīrīt. Vēl labāk: izmantojot praktiskas uzglabāšanas kārbas, varat arī nodrošināt optimālu vannas istabas mēbeļu iekšējo nodalījumu izmantošanu.
 • Viegla iztukšošana
  Tīrām ir jābūt ne tikai tualetes birstēm, bet arī to turētājiem. Ūdens, kas uzkrājas turētājos, ātri vien rada nepatīkamu smaku. Tiem jābūt viegli un ātri iztīrāmiem.
 • Skalošana
  Jākopj ir arī kanalizācijas caurules. Sifonos vai uz sanitārā porcelāna virsmām ātri veidojas nogulsnes, kas apgrūtina tīrīšanu. Tādēļ: regulāri noskalojiet tās ar pietiekamu ūdens daudzumu.
 • Bieža tīrīšana
  Netīrumi, mikrobi un urīna pilieni sakrājas tualetes poda un izlietnes savienojumu vietās, radot nepatīkamas smakas. Tādēļ: tīriet savienojumu vietas regulāri un laiku pa laikam arī izmantošanas starplaikos.

1. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījusi matu krāsa un balinātāji
2. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījuši higiēnas un vannas istabas tīrīšanas līdzekļi
3. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījušas nagu lakas un tās noņēmējs
4. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījušas kaļķakmens un silikāta nogulsnes

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu