Traipi vannas istabā, ko radījuši kaļķakmens un silikāta nosēdumi

Ja vannas istabā radušies traipi, Geberit var palīdzēt. Geberit vecākā ķīmiķe Marianna Krīgere (Marianne Krüger) skaidro, kādus neglītus nosēdumus vannas istabā var radīt kaļķakmens un silikona nosēdumi un kā var novērst to veidošanos.

Izmantojot atkaļķošanas līdzekļus, kas bieži vien satur skābes un sārmus, vienmēr ievērojiet iedarbības laikus un pēc tam visas apstrādātās virsmas noskalojiet ar ūdeni. Rūpīgi nosusiniet mitrus izlietnes maisītājus ar mīkstu mikrošķiedras drānu, un no neglītajiem baltajiem traipiem uz virsmas vairs nebūs ne miņas.

Vairāk par sēriju “Ja vannas istabā radušies traipi, Geberit var palīdzēt” varat uzzināt šeit:

1. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījusi matu krāsa un balinātāji
2. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījuši higiēnas un vannas istabas tīrīšanas līdzekļi
3. daļa. Nagu lakas un tās noņēmēja radīti traipi

Vannas istabas izstrādājumi

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba