Traipi vannas istabā,ko rada higiēniskie un vannas istabas tīrīšanas līdzekļi

Ja vannas istabā radušies traipi, Geberit var palīdzēt. Vecākā ķīmiķe Marianna Krīgere (Marianne Krüger) video skaidro, kādus neglītus nosēdumus vannas istabā var atstāt higiēniskie un vannas istabas tīrīšanas līdzekļi un kā tos likvidēt.

Higiēniskie un vannas istabas tīrīšanas līdzekļi bieži vien satur hloru. Hlors var iesūkties daudzās virsmās, ja tīrīšanas līdzeklis iedarbojas pārāk ilgi, un tādējādi radīt rūsas traipus uz izlietnes maisītājiem vai noskalošanas paneļiem, kā arī atstāt dzeltenus pleķus pie plastmasas daļām. Marianna Krīgere sniedz norādes par to, kā tos novērst.

Vairāk par sēriju “Ja vannas istabā radušies traipi, Geberit var palīdzēt” varat uzzināt šeit:

1. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījusi matu krāsa un balinātāji
3. daļa. Nagu lakas un tās noņēmēja radīti traipi
4. daļa. Kaļķakmens un silikāta nogulšņu radīti traipi

Vannas istabas izstrādājumi

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba