Traipi vannas istabā,ko rada matu krāsa un balinātāji

Ja vannas istabā radušies traipi, Geberit var palīdzēt. Vecākā ķīmiķe Marianna Krīgere (Marianne Krüger) skaidro kādus neglītus nosēdumus vannas istabā var radīt matu krāsas un balinātāji un kā var novērst to piekalšanu.

Krāsojot vai balinot matus, līdzeklis var ātri nopilēt. Krāsas un balinātāji satur spēcīgas ķīmiskās vielas, piemēram, ūdeņraža peroksīdu. Šādi līdzekļi var ātri iesūkties vannas istabas mēbeļu lakotajās virsās vai tādās plastmasas virsmās kā tualetes poda vāks un radīt neglītus traipus. Marianna Krīgere sniedz norādes, kā rīkoties, ja noticis šāds negadījums.

Vairāk par sēriju “Ja vannas istabā radušies traipi, Geberit var palīdzēt” varat uzzināt šeit:

2. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījuši higiēnas un vannas istabas tīrīšanas līdzekļi
3. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījušas nagu lakas un tās noņēmējs
4. daļa. Traipi vannas istabā, ko radījušas kaļķakmens un silikāta nogulsnes
5. daļa. Tīrīšanas līdzekļu un klozetpoda tīrīšanas tablešu izmantošanas rezultāts

Vannas istabas izstrādājumi

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba