Vairāk tīrībasvannas istabā

Geberit Cleanline

Pārdomāti izstrādājumi, kas ir noturīgi pret netīrumiem un vienkārši tīrāmi, – ikvienam, kas vēlas atvieglot rūpes par tīrību vannas istabā.

Ikviens vēlētos, lai vannas istaba vienmēr izskatītos kā tikko iztīrīta. Taču kurš gan labprāt veic tīrīšanas darbus? Lielākā daļa cilvēku nevēlas savu dārgo brīvo laiku pavadīt, tīrot tualetes podus, izlietnes vai dušas, kas ietver arī tādas kaitinošas un neērtas darbības kā grūti sasniedzamu stūru un grūti tīrāmu virsmu tīrīšanu. Ikviens no mums ar nepatiku tīra matus no notekas vai ar tualetes birsti mazgā tualetes poda iekšpusi, ja uz tās vēl ir atlikumi. Tikpat kaitinoši un grūti notīrāmi ir arī pirkstu nospiedumi uz spīdīgām virsmām. Tādēļ mēs izstrādājam risinājumus, kas novērš netīrumu uzkrāšanos un samazina rūpes par tīrību.

Better bathrooms, better lives

Interesanti elementi un pārdomātas funkcijas lielākai tīrībai

Vannas istabas izstrādājumi

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba