Rokturis pie tualetes poda Tur, kur nepieciešams

Rokturis pie tualetes poda ir noderīgs ne tikai gadījumos, kad cilvēkam ir kustību traucējumi. Būtībā tas ir neglīts aksesuārs, un tādēļ privātās vannas istabās ir reti atrodams. Šī nostāja gan mainās ļoti ātri, ja pašam rodas nepieciešamība lietot rokturus, lai noturētos vai pievilktos. Šāda nepieciešamība nerodas tikai vecumdienās – pietiek ar izmežģītu potīti.

Rokturiem pie tualetes poda jābūt stabiliem

Rūpīga plānošana palīdz ietaupīt

Ja kāds domā, ka rokturus ir iespējams ātri un vienkārši uzstādīt, tad viņš kļūdās. Fiksētas stiprinājumu pievienošanas vietas izbūve aiz priekšsienas vannas istabas izbūves laikā neradīs ievērojamas papildu izmaksas. Montāžas elementi ne tikai notur keramikas sanitārtehnikas izstrādājumus, bet ar atbilstošām montāžas plāksnēm nodrošina arī rokturu piestiprināšanai nepieciešamo stabilitāti. Laba stiprinājumu pievienošanas vieta arī būtiskākais elements, jo rokturiem ir jāspēj īslaicīgi izturēt līdz pat 100 kilogramu svars, kamēr cilvēks uz tā atbalstās ar visu savu svaru.

Pareizā montāžas sistēma atvieglo daudzus aspektus

Montāžas plākšņu uzstādīšana vannas istabas izbūves laikā papildus izmaksās tikai pāris simtus eiro – pavisam saprātīgs ieguldījums. Taču, ja šādu plākšņu nebūs, vēlāka vienkāršu rokturu izbūve izmaksās dārgi un prasīs daudz laika. Flīzes un aiz tām esošās ģipškartona plāksnes nenodrošina rokturu piestiprināšanai nepieciešamo stabilitāti, un līdz ar to lietotājam nenodrošina stabilu turēšanos. Citiem vārdiem sakot: izvēloties atbilstošos montāžas elementus, izmaiņu veikšana nākotnē neradīs negaidītas papildu izmaksas, un šo procesu varēs ātri paveikt jebkurā laikā.

Lai atrastu savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu, mēs iesakām jums laicīgi pārrunāt šos jautājumus ar montieri.

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba