Uzkopšana bez liekas sentimentalitātes

Uzkopšanas speciāliste Karolīne Bāmerta (Caroline Bamert) zina, ko nozīmē atbrīvoties no lietām. Jau vairākus gadus viņa aizraujas ar tādiem jautājumiem kā uzkopšana un organizēšana, kā arī piedāvā seminārus uzņēmumiem un apmācības privātpersonām. Īsfilmā viņa stāsta, kādēļ vannas istaba ir labs sākumpunkts un kas jāņem vērā, kad iegādājaties vannas istabas mēbeles, lai jau no paša sākuma ieviestu kārtību un izvairītos no “pārāk daudz” lietām.

Neskumstiet

Karolīnes vannas istabā nav vietas sentimentālām sajūtām. Skaidrība, dekoratīvie elementi un tamlīdzīgi aspekti rada pozitīvu gaisotni. Taču viņai ir arī būtiski, lai telpā valdītu kārtība. Emocionāli mēs gan visbiežāk pieķeramies vannas pīlītei, nevis dušas želejai. Tādēļ pret vannas istabā esošajiem priekšmetiem ir maz sentimentālu jūtu, un tā iespējams iegūt praktiskas uzglabāšanas iespējas, kas ļauj jums vienkārši sakārtot lietas.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu