Četras norādes ekskluzīvākai sajūtai vannas istabā

Darbā un privātajā dzīvē mēs ikdienā saskaramies ar lielu steigu un stresu. Sanāksmes laikā jau tiek organizēta nākamā sanāksme, un vakarā, skatoties filmu, paralēli tiek skatītas bildes Instagram. Tas liecina, ka ir nepieciešama atpūta, un vislabāk atbrīvoties taču var tieši vannas istabas omulīgajā atmosfērā.

Geberit labsajūtu veicinoša vannas istaba

Norāde Nr. 1. Augstvērtīgas vannas istabas mēbeles

Kvalitatīvs un vizuāli pievilcīgs vannas istabas iekārtojums ir omulīgas atmosfēras pamatā. Kad visas detaļas saskan, interjers spēj nodrošināt ideālu dienas sākumu un patīkamu atgriešanos vakarā no darba. Pievilcīgi uzglabāšanas vietas risinājumi nodrošina visaugstāko komforta līmeni un arī mazas vannas istabas pārvērš par labsajūtas oāzēm.

Pārskats par visām Geberit vannas istabas sērijām

Norāde Nr. 2. Tualetes pods ar bidē funkciju

Tualetes pods ir ikdienas sastāvdaļa, kuru mēs lietojam, daudz neaizdomājoties. Taču tualetes pods ar bidē funkciju nav tikai parasts ikdienā izmantojams objekts, jo tas var nodrošināt arī pavisam jaunu svaiguma un tīrības sajūtu. Tas dod iespēju izbaudīt īpašus labsajūtas brīžus tualetes apmeklējuma laikā.

Geberit AquaClean

Norāde Nr. 3. Apsildāms spogulis

Iedomājieties, ka jūs no rīta pēc karstas dušas nostājaties pie izlietnes un vēlaties noskūties vai uzkrāsoties, taču spogulis ir aizsvīdis. Jūs varat to nožāvēt ar fēnu vai noslaucīt, bet tas ir papildu darbs. Ja vēlaties, lai jūsu spogulis dušošanās laikā vairs neaizsvīstu, jums ir nepieciešams apsildāms vannas istabas spogulis (saite uz vannas istabas spoguļa lapu).

Norāde Nr. 4. Piederumi

Taču varat uzburt patīkamu gaisotni vannas istabā, veicot dažas vienkāršas darbības: iededzot sveces, piepildot telpu ar patīkamām smaržām un melodijām, vai vannas istabā ievietojot telpaugus.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba