Uzmanieties no apsaldējumiem

Jums nav jāsalst ne ejot uz tualeti, ne sēžot uz tualetes poda

Pamest silto un patīkamo gultu agrā rīta stundā ir ļoti sarežģīts uzdevums. Ja pēc tam vēl arī ir jāsēž uz aukstas tualetes poda sēdvirsmas, to noteikti vairs nevar saukt par patīkamu dienas sākumu. Vannas istabas paklājiņi, dvieļu žāvētāji un grīdas apsildes sistēmas var palīdzēt padarīt telpu siltāku un omulīgāku, taču noteicošais elements ir tualetes pods. Tagad jums vairs nav jāraizējas arī par šādām situācijām, jo apsildāmā tualetes poda sēdvirsma ir visa risinājums. Japānā šī tehnoloģija tiek izmantota jau labu laiku, lai uzlabotu labsajūtu, un tagad varat to ienest arī savās mājās. Iedomājieties šādu situāciju. Atskan jūsu modinātājs. Līdz galam nepamodies, jūs izkāpjat no gultas un ejat uz vannas istabu. Tiklīdz ierodaties, tiek automātiski aktivizēta tualetes poda sēdvirsmas apsilde, izmantojot tuvuma sensoru. Tagad jums atliek tikai ieņemt ērtu pozu, nokārtot savas darīšanas un izbaudīt siltas tualetes poda sēdvirsmas sniegto komfortu.

Starp citu: papildus komfortablajai sēdēšanai, apsildāmās tualetes poda sēdvirsmas arī nodrošina priekšrocības attiecībā uz veselību. Siltums parasti veicina asinsriti, kas savukārt stimulē zarnas un iekšējos orgānus, kas jums palīdz tualetes apmeklējuma laikā.

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Abonēt informatīvo biļetenu

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu