Augstā mode pie Amstelas upesHAUT Amsterdam

Adrese: Korte Ouderkerkerdijk 1, Amsterdam
Adrese: Korte Ouderkerkerdijk 1, Amsterdam

Augstākais sertificētais BREEAM ilgtspējas līmenis, augstākā koksnes ēka Nīderlandē un komfortabla dzīve Nīderlandes galvaspilsētas centrā: HAUT Amsterdam apvieno visus mūsdienu dzīves aspektus, un šajā apstāklī sava loma ir arī Geberit zināšanām un pieredzei.

Par projektu

Par

Korte Ouderkerkerdijk 1, Amsterdam

Uzdevums nepavisam nebija vienkāršs. Jau 2016. gadā Amsterdamas pilsēta izsludināja konkursus par būvniecības projektu uz zemes gabala kādreizējā rūpniecības teritorijā Amstelkwartier. Mērķis bija izveidot dzīvojamo ēku ar arhitektonisku gaisotni, kas atbilst arī zaļajai būvniecībai piemērojamajiem standartiem.

Piecus gadus vēlāk Amsterdama varēja sākt pamatoti lepoties ar savu jauno un mūsdienīgo ilgtspējīgas dzīves simbolu. 73 metru garā dzīvojamā ēka ir augstākā koka ēka Nīderlandē, un tā piedāvā saviem iedzīvotājiem satriecošu skatu uz Amstelas upi, Stadshaven Olympwartier jahtu piestātni un Somerlust parku.

Pilsētniekiem

Tomēr HAUT Amsterdam — jaunajai augstās modes ēkai Nīderlandes galvaspilsētā — ir vairāk nekā tikai pārsteidzoša fasāde un skaisti skati. 21 stāvu dzīvojamajā ēkā ir 52 vidējā cenu segmenta dzīvokļi. Ēkas stabilitāti nodrošina betona pamatne uz betona pamatiem, kas tādā pilsētā kā Amsterdama ir ļoti svarīgi, jo tur pagrabi atrodas gruntsūdeņu līmenī. Tomēr ēkas galvenā konstrukcija ir izgatavota no koka, kura kopapjoms visā ēkā sasniedz 2800 m3.

Copyright ©Team V Architecture / Jannes Linders / Topview Luchtfotografie