Pie sienas stiprināmi tualetes podi Koncentrēšanās uz būtisko

Pie sienas stiprināms tualetes pods harmoniskam vannas istabas iekārtojumam

Pie sienas stiprināms tualetes pods vannas istabai un viesu tualetei piešķir elegantu un pievilcīgu izskatu.

Mazāks veidols

Izvēloties iegādāties pie sienas stiprināmu tualeti, skalojamās kastes tiek noslēptas zem apmetuma, un tādējādi varat pievērsties tualetes poda un noskalošanas paneļa dizaina izvēlei. Geberit klāstā ir dažāda veida tualetes podi. Katram stilam ir iespējams piemeklēt atbilstošu dizainu, lai tualetes pods harmoniski iekļautos kopējā vannas istabas noskaņā.

Design Meets Function

Skaists blakusefekts ir tas, ka brīvā grīdas virsma zem sienas tualetes poda liek vannas istabai izskatīties lielākai un atvieglo tīrīšanu. Pateicoties iespējai uzstādīt bezskāriena noskalošanas taustiņu kopā ar sienas tualetes podu, dizains, higiēna un tīrīšana vannas istabā sasniedz nākamo līmeni.

Vai jūs zinājāt, ka…?

Pie sienas stiprināmais tualetes pods ir mūžam elegants dizaina elements mūsdienīgai vannas istabai. Pie sienas stiprināmo Geberit tualetes risinājumu kvalitāte ir apliecinājusi sevi jau vairāk nekā 50 gadus. Sienā integrētais rāmis un tualetes pods spēj izturēt līdz pat 400 kg lielu slodzi. Geberit skalojamās tvertnes tiek izlietas vienā gabalā, un katrai no tām pirms ražotnes pamešanas vairākas reizes tiek veikta hermētiskuma pārbaude.

Vannas istabas izstrādājumi