Pie sienas stiprināmi tualetes podiVienkārši tīrāka vannas istaba

Izvēloties pie sienas stiprināmu tualetes podu vannas istabā vai viesiem paredzētajā tualetē, iespējams ātrāk un vienkāršāk iztīrīt tualetes zonu, jo vieta zem poda paliek brīva un ir viegli pieejama.

Pie sienas stiprināms tualetes pods netraucētai grīdas tīrīšanai

Vieglāk tīrīt

Iebūvējot zemapmetuma skalojamo tvertni aiz sienas, no istabas pazūd tādi tehniskie elementi kā caurules, uz kurām var sakrāties netīrumi. Tā kā vairs nav nekādu šķēršļu, grīdu zem tualetes poda var brīvi un vienkārši notīrīt. Tāpat tīrāmā tualetes poda virsma ir gluda un brīvi pieejama. Tādējādi visu vannas istabu var efektīvāk iztīrīt.

Design Meets Function

Iegādājoties tualetes podu, jāpievērš uzmanība atbilstošām funkcijām un dizainam. Izvēloties pie sienas stiprināmu tualetes podu, skalojamā tvertne tiek paslēpta zem apmetuma, lai visa uzmanība tiktu veltīta tualetes poda dizainam un noskalošanas taustiņam. Izvēloties pie sienas stiprināmu tualetes podu Rimfree® ar gludu ārējo virsmu, Geberit KeraTect® īpašo pārklājumu un noņemamu (quick release) tualetes

Kvalitāte apvienojumā ar tradīcijām

Geberit zemapmetuma skalojamās tvertnes mūsdienīgās vannas istabās tiek uzstādītas jau 50 gadus. Sienā integrētais rāmis un tualetes pods spēj izturēt līdz pat 400 kg lielu slodzi. Geberit skalojamās tvertnes tiek izlietas vienā gabalā, un katrai no tām vairākas reizes tiek veikta hermētiskuma pārbaude.

Vannas istabas izstrādājumi