Vairāk komforta vannas istabā

Geberit Monolith

Izstrādājumi, kas vannas istabā nodrošina komfortu un higiēnu – ikvienam, kas vēlas izbaudīt vairāk svaiguma un tīrības, kā arī uzlabot labsajūtu.

Justies svaigi, tīri un patīkami – vienmēr. Tā ir ikviena cilvēka pamata prasība. Laba ķermeņa higiēna uzlabo pašapziņu un atstāj pozitīvu iespaidu arī uz apkārtējiem cilvēkiem. Vajadzība pēc komforta ir papildu ieguvums, un vannas istabā tas izpaužas kā kopējā sensoriskā pieredze – smaržu, sajūtu un skaņu kombinācija. Skaņām vai akustiskajai uztverei ir liela nozīme vannas istabā, jo tā ietekmē vajadzību pēc miera un atpūtas steidzīgajā ikdienā. Šim nolūkam mēs izstrādājam risinājumus, kas jums sniedz papildu komfortu.

Better bathrooms, better lives

Interesanti elementi un pārdomātas funkcijas lielākam komfortam

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba