Kvalitatīvas vannas istabas mēbeles

Vannas istabā esošais mitrums var radīt nopietnus bojājumus vannas istabas mēbelēm. Tā rezultātā koks var uzpūsties. Sekas: vannas istabas mēbeles izskatās neglītas, kā arī atvilktnes un durvis vairs pienācīgi nedarbojas. Atsevišķi kvalitātes aspekti nodrošina, ka vannas istabas mēbeles varat izmantot ilgstoši. Veiksmes atslēga: mitrumizturīgi paneļu materiāli un stingra virsma.

Vannas istabas mēbeles ik dienu ir pakļautas mitruma iedarbībai. Ņemot vērā izteicienu par to, ka “skopais maksā divreiz”, materiāls ir jāizvēlas ļoti rūpīgi. Lētām vannas istabas mēbelēm kokskaidu plātnes bieži vien nav apstrādātas vai nav pietiekami aizsargātas pret mitrumu. Šādas mēbeles var uzsūkt vannas istabā esošo mitrumu un uzpūsties. Tā rezultātā virsmas zaudē savu sākotnējo izskatu un sadalās, kā arī durvis un atvilktnes vairs nav iespējams pareizi aizvērt.

Šādiem apstākļiem ir piemērotas no mitrumizturīgiem plātņu materiāliem izgatavotas mēbeles. Geberit testēšanas laboratorijā veiktās pārbaudes uzrāda būtisku atšķirību. Tādēļ tiek izmantoti mitrumizturīgi kokmateriāli, kurus nevar ietekmēt ūdens šļakatas un mitrums.

Gluda un noturīga pret skrāpējumiem

Virsmai ir jābūt arī izturīgai. Daudzām lētām vannas istabas mēbelēm ir plāna un lēta plēve, ko ietekmē ikdienā vannas istabā esošais klimats. Geberit izmanto augstvērtīgu un biezu plēvi, kas var aizsargāt melamīna virsmas pret ūdens iekļūšanu. Laba izvēle ir arī mēbeles ar izturīga melamīna virsmu. Melamīns ir ar sintētiskajiem sveķiem presēts papīrs, kas ir īpaši noturīgs pret skrāpējumiem un šķidrumiem. Priekšrocības nodrošina arī labas lakas: tās pilnībā nosedz vannas istabas mēbeļu daļas un ilgstoši saistās ar darba materiālu, kā arī atsevišķas ārkārtīgi spīdīgas lakas atstarošanās rezultātā nodrošina dziļu iedarbību. Ievērojot šos aspektus, vannas istabas mēbeles palīdzēs nodrošināt dzīves kvalitāti.

Vienmēr aktuālākā informācija

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

Kāda vannas istaba ir piemērota jums?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba