Labs plānojums jau ir puse no padarīta tīrīšanas darba

Labi izplānota vannas istaba atvieglo tīrīšanu

Jau plānošanas posmā jaunie būvnieki nosaka to, vai vannas istaba būs viegli tīrāma. Pārdomāts dizains vannas istabā ir ļoti svarīgs. Taču tīrība lietotājam ir vēl svarīgāks aspekts.

Vienkāršs telpas plāns
Vannas istabā jābūt pēc iespējas mazāk kaktiņiem un padziļinājumiem. Tad iespējams nodrošināt ātru un efektīvu tīrīšanu. Ideāli risinājumi ir priekšsienas uzstādīšana, lai tādi ikdienišķie putekļu uzkrājēji kā skalojamās kastes, cauruļvadi un kabeļi pazustu aiz sienas.

Izvairieties no savienojumiem
Jo lielākas ir flīzes, jo vieglāk tās tīrīt. Un jo mazāk ir pieejamu savienojuma vietu, jo mazāk vietu, kur uzkrāties netīrumiem, urīna pilieniem un mikrobiem.

Laimīgāka ikdiena bez apmales
Kaļķakmens nogulsnes tualetes poda augšējo virsmu var padarīt ļoti raupju un tādējādi apgrūtināt tīrīšanu. Nogulsnes neizskatās higiēniskas, un pie tām pieķeras netīrumi. Tādēļ rīkojieties šādi. Jo vienkāršāka un brīvāka ir virsma, jo vieglāk ir notīrīt tualetes podu. Mūsdienīgiem tualetes podiemnav apmales,un izlietnēm nav pārplūdes atveres.

Stiprināšana pie sienas
Stipriniet vannas istabas mēbeles un tualetes podu pie sienas, lai iegūtu viegli tīrāmu brīvu vietu zem tiem. Ideālajā gadījumā atstatumam starp grīdu un tualetes poda vai mēbeles apakšējo malu jābūt apmēram 15 cm. Šādā gadījumā varat viegli notīrīt grīdu zem tiem ar mazgāšanas birsti.

Vannas istabas izstrādājumi

Vienmēr esiet informēti

Četri attēli saistībā ar Geberit Stories

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu