Aizliegtā tēma – tualetes apmeklējums

Pirms 18. gadsimtā tika ieviests tualetes pods ar ūdens skalošanas sistēmu, savas dabiskās vajadzības varēja kārtot jebkurā vietā ārpus mājas – pavisam vienkārši un bez kauna. Tikai 20. gadsimtā tualetes sāka ierīkot atsevišķās telpās. Līdz tam privātas tualetes telpas bija pieejamas tikai sabiedrības augstākajiem slāņiem. Jo privātāka kļuva tualetes telpa, jo noslēgtāki cilvēki kļuva par savu dabisko vajadzību kārtošanu. Tas ir nonācis tik tālu, ka mūsdienās daudzi cilvēki kautrējas iegādāties tualetes papīru lielveikalā vai nest to rokās uz mājām.

Sieviete vannas istabā

Vajadzības mēs visdrošāk kārtojam mājās

Cilvēki ļoti baidās, ka varētu palikt kādas pēdas vai nepatīkamas smakas, un kāds cits tās varētu ievērot. Darbā mēs bieži vien ciešamies līdz vēlam vakaram, lai tikai varētu savas vajadzības nokārtot komfortablajās četrās sienās. Par to liecina arī uzņēmuma Forsa veiktās aptaujas rezultāti. 69 % no respondentiem norādīja, ka lielās darīšanas viņi vislabprātāk kārto mājās.* Izšķiroša nozīme ir ierastajai un uzticamajai videi. Kā norāda Austrālijas psiholoģijas profesors Niks Haslams (Nick Haslam), visas mūsu sajūtas un domas tieši ietekmē mūsu organismu – un līdz ar to arī tualetes apmeklēšanu. Tā kā mājās mēs esam atslābināti un jūtamies droši, nomierinās arī zarnas. Tā rezultātā tualetes apmeklējumi ir vieglāki.

Uz tualeti

Vai kādreiz esat rūpīgi izpētījis savu tualeti? Noteikti, ka nē. Tas ir slikti. Šādam strukturētam risinājumam ir nepieciešama daudz padziļinātāka izpēte. Tualete tomēr ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa un tieši ietekmē mūsu pašsajūtu. Mūsdienās ir pieejami arī tradicionāli tualetes podu modeļi arintegrētu bidē funkciju un smaku nosūkšanas iekārtu. Tādējādi pēc tualetes apmeklējuma varat iegūt jaunu tīrības un labsajūtas līmeni.

*Aptaujas par vāciešu tualetes apmeklēšanas paradumiem, ko uzņēmums Forsa veica Geberit vārdā, rezultāti

VIENMĒR AKTUĀLĀKĀ INFORMĀCIJA

Pierakstieties informatīvajam biļetenam tagad, lai nepalaistu garām nevienu jaunumu, notikumu vai norādes par vannas istabām. Iegūstiet jaunāko informāciju par aktuālajiem izstrādājumiem, svarīgākajiem datumiem un tādām tēmām kā tīrība, vietas ekonomija, komforts, dizains, lietošanas ērtums un bezšķēršļu pieejamība vannas istabā.

Abonēt informatīvo biļetenu

KĀDA VANNAS ISTABA IR PIEMĒROTA JUMS?

Pilnīgi nokomplektēta vannas istaba spēj izpildīt vairākas vēlmes un prasības. Taču kādas ir jūsu vajadzības? Vai jums ir būtisks vietas izmantojums, tīrība vai dizains? Vai meklējat ērti lietojamus izstrādājumus vai arī dodat priekšroku papildu komfortam, ko jums piedāvā, piemēram, Geberit AquaClean tualetes pods ar bidē funkciju? Vai arī jūs tīkojat iegūt universāli pielāgojamu dizainu? Neatkarīgi no jūsu individuālajām vajadzībām mūsu pārdomātie risinājumi vannas istabām atvieglos jūsu ikdienu.

Vairāk vietas vannas istabā
Tīrāka vannas istaba
Funkcionālāks vannas istabas dizains
Vairāk komforta vannas istabā
Bezšķēršļu piekļuve vannas istabā
Ērtāk lietojama vannas istaba